Daudzi kārdinājumu neiztur

Uz redakciju bija atnākušas divas kundzes, kuras izteica savu un vēl citu cilvēku sāpi par sociālo darbinieci, kura pret cilvēkiem izturas necilvēcīgi. Sarunā atklājās, ka arī pret dzīvniekiem viņa izturas vardarbīgi! Lūgums visus suņu...

Sarunā atklājās, ka arī pret dzīvniekiem viņa izturas vardarbīgi! Lūgums visus suņu īpašniekus, kuru suņi ir cietuši, neļauties iebiedēt, bet vērsties policijā. Protams, visus tos cilvēkus, kurus skārusi netaisnīga un necilvēcīga attieksme, mudinu neklusēt. Ja jūs iebiedē, tas nozīmē, ka jūs varat rīkoties un būs pozitīvs rezultāts, citādi jūs neviens neiebiedētu! Ja adekvāti rīkosieties, runāsiet, neslēpsiet patieso informāciju, spēsim cīnīties pret šādiem cilvēkiem. Rīkojieties! Tad arī šī sociālā darbiniece nevarēs labvēlīgi atvēlēt sociālās istabas dušu, kur radiniekiem mazgāties!
Mēs katrs reiz esam rīkojušies egoistiski. Tikai kāds zina robežas, daudzi ne. Daudzi ar šādu rīcību sāpina citus! Liels ir kārdinājums, nonākot varas, naudas un slavas rokās! Manuprāt, daudzi šo kārdinājumu neiztur. Arī tāpēc Latvijai klājas tik grūti!

Manuprāt, Latvijas sabiedrības labākā daļa ir mazie bērni, jo viņi ir vistuvāk patiesībai, dzīvajai īstenībai. Viņi dzīvo dzīvi. Mazie bērni, kamēr vecāki, vecvecāki, sabiedrība vai vēl kāda ietekme nav viņus sabojājusi, traumējusi, ir patiesi savās emocijās, viņi vēl nemāk melot, izlikties, viņi ir īsti. Mēs brīnāmies, no kurienes viņi tik gudri. Bet mēs arī tādi bijām! Vai mēs varam atkal tādi būt?

Blogi