Kā sevi noskaņosim, tā arī dzīvosim

Šodien Latvijā sākas astronomiskais pavasaris, kad diena un nakts ir vienāda garuma, bet katra nākamā diena stiepsies arvien garāka. Pieļauju, ka katrs no mums jau tik nepacietīgi gaidām šo brīnišķīgo gadalaiku, lai izritinātos no ziemas...

Gribētos, lai it īpaši šogad pavasaris atnāk ne tikai dabā, bet arī mūsu visu sirdīs un prātos. Spīdot arvien biežāk un spožāk saulītei, lai līdz ar pērno sniegu tiek izkausētas negācijas, īgnums un esam pozitīvāki – gan pret sevi, gan citiem cilvēkiem, jo pēdējā laikā tā tik ļoti pietrūkst. Nereti īgņojamies un dusmojamies par sīkumiem, bet dusmas taču traucē skaistumam un labsajūtai. Nav viegli, jo ekonomiskā situācija rosina katrās sarunās pieminēt to, cik grūti mums klājas, jo tā arī ir, tomēr piederu cilvēkiem, kuri uzskata, ka daudz ko mūsu dzīvē nosaka pašu attieksme pret notiekošo. Ne velti saka, ka domām ir liels spēks, jo tā arī ir: kā sevi noskaņosim, tā arī dzīvosim. Ja visapkārt saskatīsim tikai negatīvo, tad arī paši drīz paliksim par pesimistiem. Bet, ja katrā sīkumiņā un arī ķibelēs spēsim saskatīt pozitīvo, tad pievienosimies optimistu pulciņam. Es gribu būt šajā pulciņā,un jūs?

No rītiem jau tik skaļi čivina putni, ka nevar nepamanīt – arī viņi kopā ar mums gaida pavasari un mostas: tik nebēdnīgi un jautri! Gaidīsim uzziedam pirmās sniegpulkstenītes, kas, par spīti grūtībām, tomēr katru pavasari spēj izdzīt asniņus pat cauri sniega segai!

Blogi