Kā veseļosimies turpmāk?

Sen zināma dzīves patiesība vēsta, ka veselīgs nabags ir laimīgāks par slimu karali. Laba veselība neapšaubāmi ir viens no veiksmīgas dzīves stūrakmeņiem. Tomēr šobrīd realizētā valsts politika ir pretrunā ar to un veselība nebūt nav...

Kādā ziņu portālā aptaujas dati liecina, ka lielākā daļa iedzīvotāju ir gatavi pacientu iemaksu palielināšanai, vien nieka ceturtā daļa respondentu uzskata, ka tās tiek palielinātas par daudz. Tas mani nedaudz pārsteidz. Vai tiešām esam gatavi tik krasam palielinājumam? Protams, ārstēties vajadzēs un tiks maksātas arī jaunās summas. Bet sanāk apburts loks - mēs upurējam savu veselību, lai nopelnītu naudu, bet pēc tam mēs upurējam naudu, lai atgūtu veselību.

Pieļauju iespēju, ka daudz vairāk centīsimies ārstēt sevi paši un ārstu konsultācija tiks saņemta vien nopietnās situācijas. Tas, protams, nav pareizi, jo slimības tiks ielaistas arvien vairāk. Es no konsultācijām lielo izmaksu dēļ neatteikšos, tā vietā daudz vairāk domāšu par veselības saglabāšanu ar tautas medicīnas līdzekļiem, piemēram, veselīgu uzturu, sportiskām aktivitātē, zāļu tējām, vanniņām. Viss sākas no mums pašiem, tāpēc vairāk saudzēsim sevis un savus mīļos!

Blogi