Pielaikot laimes tērpu!

Cilvēka prāta robežām bezdarbības brīžos nav robežu. Par to pārliecinājos, kad portālā “aluksniesiem.lv” tika izveidots kārtējais bezjēdzīgais forums. Šoreiz kāda dāma vēlējās noskaidrot, kurš mūsu pusē ir visnestilīgākais jeb ģērbjas,...

Paldies Dievam, konkrētas personas un konkrēti vārdi tur nav minēti, bet foruma doma kā tāda mani pārsteidz. Un paldies pārējiem saprātīgajiem komentētājiem, kas nevis turpina aprunāt, bet gan norāda uz pašas diskusijas autores zemo līmeni! Protams, katram cilvēkam ir sava vērtību sistēma, bet nevienam nav tiesību apspriest kāda ārējo izskatu vai smieties par to! Vēlreiz gribas atgādināt sen zināmo dzīves patiesību, ka ne jau mantiskajās vērtībās slēpjas dzīves laime. Noteikti kāda, ko šī modes dāma kāroja aprunāt, dzīvo pilnvērtīgāku un daudz, daudz laimīgāku dzīvi. Tā noteikti ir nepiepildītas dzīves sajūta, jo laimīgiem, veiksmīgiem un ar dzīvi apmierinātiem cilvēkiem nemaz neatliek laika diendienā lūkot, kā kurš izskatās.

Brīžos, kad gribas trīt mēli, derētu atcerēties, ka pozitīvo enerģiju zaudē gan tas, kurš runā, gan tas, kurš klausās, gan tas, par ko runā. Trīskārtējs zaudējums! Mēles trinējiem vien jānovēl izskaust skaudību un aprunāšanu un pielaikot laimi kā jaunu tērpu un nekad to nenovilkt.

Blogi