Vasara - viens vienīgs šovs

Vasara ir bagāta ar koncertiem un muzikālām izrādēm. Taču atmiņās paliek tādi grandiozi pasākumi kā “Jaunais vilnis”. Tas ir kā devītais vilnis pēc sīkiem vilnīšiem jeb vietējiem festivāliem un koncertiem. Konkurss ir pārpilns skanīgām...

Tāpēc ar prieku vēroju, ka šoreiz pasākuma organizatori prata izvairīties no nevajadzīgiem asumiem. Vairāk bija draudzības un savstarpējas sapratnes, nevis attiecību politizēšanas. Jaunajiem dziedātājiem, arī mūsu Aishai, ir svarīgi parādīt savu talantu, salīdzināt un vērtēt to salīdzinājumā ar citiem izpildītājiem. Nav un nekad nebūs tā, ka mums blakus dzīvos tikai tādi kaimiņi, ar kuriem par visu būsim vienisprātis. Mēs tos nevaram izvēlēties tāpat kā valstis, ar kurām robežojas Latvija.

Nebija vēl norimušas “Jaunā viļņa” atbalsis, kad to pārspēja Madonnas šovs Tallinā. Uz popmūzikas karalienes elpu aizraujošo koncertu devās 12 000 klausītāji no mūsu valsts. Bet pavisam 73 000 biļetes tika izpirktas diennakts laikā, lai gan lētākā maksāja 40 latus. Varu saprast tos, kuri vēlējās redzēt un dzirdēt Madonnas vienīgo uzstāšanos Baltijā. Tepat mums blakus dzīvo dziedātājas fani, kuri lika latu pie lata, lai vaigu vaigā tiktos ar savu elku. Var jau būt, ka labāk būtu, ja Madonnu varētu uzņemt Rīgā. Turklāt, manuprāt, ne mazāk klausītāju vēlas dzirdēt pasaulē vismīlētāko itāļu dziedātāju Andrea Bočelli. Viņa vienīgais solo koncerts būs 5.septembrī Mežaparka Lielajā estrādē.

Blogi