Viss atkarīgs no pašiem

Ir daudz iemeslu, kāpēc jaunas un labas idejas man allaž bijušas zelta vērtē. Viens no tiem ir iespēja ar šo ideju palīdzību atsvaidzināt jau ierastas lietas, kā arī papildināt un daudzveidot esošo piedāvājumu klāstu. Lai gan šādas idejas...

Viena no pēdējā laika labākajām idejām, ko esmu dzirdējusi, ir „Lieldienu Zaķa maratons”, ko svētkos organizēs Alūksnes pilsētas tautas nams sadarbībā ar jauniešu klubu „The Others”. Šis maratons plānots kā 15 līdz 20 minūšu skrējiens, kur uzsvars tiks likts nevis uz ātrākā dalībnieka noteikšanu, bet ģimeņu un draugu kopā būšanu, neaizmirstot par sasaisti ar Lieldienām.

Vispievilcīgākais šajā pasākumā man šķiet tā pieejamība maksimāli plašam cilvēku lokam. Lai tajā piedalītos, nav nepieciešami ne lieli naudas līdzekļi, ne īpaša sportiskā sagatavotība. Tā vietā vajadzīga vien izdoma, drosme izmēģināt kaut ko jaunu un, protams, vēlme izlīst no mājas, lai pavadītu svētkus kopā ar ģimeni vēl nebijušā pasākumā.

Tiesa, lai gan šobrīd pastāv doma šo ieceri pārvērst ikgadējā tradīcijā, viss atkarīgs no tā, cik daudz cilvēku būs šogad. Ļoti gribas, lai iedzīvotāji novērtē šo svētku piedāvājumu, kas varētu kļūt par jauku izkustēšanās tradīciju līdzās tradicionālajām šūpolēm un ar olām saistītajām atrakcijām.

Blogi