Aicina uz ģimeņu sporta dienu

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” teritorijā 5.jūnijā piekto gadu notiks tradicionālā ģimeņu sporta diena “Mazais lielam pasmaida, mazais lielam draugs!”. Arī šogad tās norisē netrūks interesantu un aizraujošu izdarību.

Ģimeņu biedrības “Pie pavarda” vadītāja Kristīne Vimba norāda, ka reģistrācija būs no pulksten 10.30, bet sacensību atklāšana – pulksten 11.00. Uz pasākumu aicināta ikviena Alūksnes novada ģimene, kas brīvā dabā un atraktīvi vēlas pavadīt svētdienu. Pēc atklāšanas katrai ģimenei būs iespēja apmeklēt vairākus aktivitāšu centrus, katrā no tiem par paveikto uzdevumu saņemot uzlīmi. Aktivitāšu centru radošās nodarbes izdomās un vadīs bērnudārza “Sprīdītis” skolotājas. Jau aktivitāšu centru nosaukumi vien ir intriģējoši un vilinoši, piemēram, “Sienāži spēlē zaļā pļavā”, “Aizskani līdz varavīksnei”, “Palec, palec, pietupies”, “Princese Zeltīte” un citi.

“Tāpat kā iepriekšējos gadus, varēs piedalīties bērnu velosipēdu veiklības braucienā, tikai uz sacensībām jāierodas ar saviem personīgajiem velosipēdiem. Vienā aktivitāšu centrā sadarbībā ar inspektori Inesi Paringu varēs uzzināt daudz vērtīga par drošību. Bet jaunums šogad būs darbošanās kopā ar Tērvetes Dabas parka rūķu saimi, kas notiks sadarbībā ar Alūksnes tautas namu. Tāpat kā iepriekšējos gadus, mazuļi varēs stārķim uzdāvināt savus knupīšus, ko pašiem vairs nevajag. Ģimeņu dienas noslēgumā būs apbalvošana,” saka K.Vimba. Viņa norāda, ka ģimenēm vēlams iepriekš pieteikt dalību aktivitātēm, bet, ja tas nav izdarīts, var nākt un reģistrēties uzreiz sacensību dienā.

Sporta dienu organizē Alūksnes bērnudārzs “Sprīdītis”, ģimeņu biedrība “Pie pavarda”, Alūksnes tautas nams, Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs, Alūksnes pilsētas riteņbraukšanas klubs “Velo”, Veselības ministrijas veselības veicināšanas koordinētāja un Valsts policijas Alūksnes iecirknis. Lai sporta diena izdotos, finansiāli tās norisi atbalsta Alūksnes novada pašvaldība, Alūksnes un Apes Novada fonds, Nīderlandes organizācija “KNHM”, Veselības ministrija un SIA “Vidzemes papīrs”.

Citas ziņas