Alūksnē - Rīgas improvizācijas teātris 4

20. martā Alūksnes pilsētas Tautas namā -Rīgas improvizācijas teātra meistarklase un izrāde. Pulksten 13.00 teātra meistarklase, pulksten 17.00 – izrāde. Biļetes iepriekšpārdošanā no 15. marta.

Skatīt sīkāku informāciju .

Meistarklase.  Aicināti teātru režisori, aktieri, pasākumu vadītāji  un ik viens interesents. Visi, kuri savā darbībā saskaras ar faktu, ka reizēm jāprot vienā sekundē "glābt situāciju", improvizēt par tēmu, jo kāds aizmirsis tekstu, neskan mūzika utt. Cik labi, ka šajā situācijā ir kāds, kurš mirkļa klusumu un kļūdu var noimprovizēt tā, ka neviens pat nepamana. Bet cik bieži ir tā, ka klusums ieilgst un nav neviena, kas tajā brīdī reaģē. Pazīstama situācija?
 
Izrāde. Improvizācijas teātris ir teātra forma, kurā aktieri veido izrādi bez iepriekš sagatavota scenārija. Izrāde top, aktieriem sadarbojoties ar publiku. Ipmrovizatori, iedvesmas gūšanai, lūdz skatītājus nodefinēt kādu raksturīgu vadlīniju, kurai varētu sekot. Tiek lūgta kāda ideja par darbības, vietu, laikmetu, par personāžu pagātni, sapņiem... Tas ne tikai ļauj improvizatoriem nokļūt negaidītās situācijās, bet kalpo arī kā pierādījums tam, ka izrāde notiek bez iepriekš sagatavota plāna. Augstas klases improvizatori spēj veidot tādas izrādes, ka publikai ir visai grūti noticēt scenārija neesamībai.

Komentāri 4

Kkā mūsu valstī atbilst pasākums, jo vēl ir ko mācīties...

pirms 11 gadiem, 2010.03.16 09:34

āāā!

Sanāk, kam ir radošs gars un vēlme darbībai ekstrēmās situācijās!

pirms 11 gadiem, 2010.03.15 16:08

Yes

Lieliski!! Vēl reklāmu, reklāmu, reklāmu!!!! Un kādas tad naudiņas?

pirms 11 gadiem, 2010.03.14 11:58

Citas ziņas