Alūksnē - Zinību dienas pasākums "Nāc! Domā! Dari!" 10

1.septembrī  12.00 Alūksnes administratīvās ēkas laukumā (lietus gadījumā E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē) -  Zinību dienas pasākums Alūksnes novada bērniem, skolēniem, vecākiem un visiem interesentiem "Nāc! Domā! Dari!". Būs Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības paraugdemosntrējumi, Alūksnes Bērnu un jauniešu centra pulciņu piedāvājums.

Komentāri 10

neliela kļūda

Kļūda tajā, ka tas viss savlaicīgi netika apsmadzeņots.Lai veicas - ideja apsveicama, tikai ne līdz galam.
Šogad vietā nosaukums - masākums Alūksnes pilsētas bērniem.

pirms 9 gadiem, 2011.08.31 16:37

alūksniete

Var jau pagastā arī kādā to darīt, tikai pilsēta tomēr visiem ir tā kā centrā, ja nu tur nevar tikt, tad uz pagastiem netiktu ne tik. Tas nu tā. Labi, ja nu šogad netiek un nav sponsoru vai pagastveči ko nesadomā, a varbūt pagastu skolotājiem arī pilnīgi pietiek ar savu 1.septembri, tad ir iespējas to labot- braucot individuāli, kas nu var ar ģimeni, otrs- iekļaut šādu braucienu nākamā gada budžetā. Pilsētai novēlu , lai pasākums izdodas un nākamgad ļoti laicīgi informēt katru novada skolu savlaicīgi. Saulainu visiem 1.septembri!

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 20:08

..

Paklau - bet tak ir pagastveči kuri arī varētu padomāt, nu nav taču tā Alūksne tālu, nevajag...lai mazāk savus braucienus paregulē un iedod bērniem busu...
Man jau liekas, ka domāt var gan vieni gan otri, nez vai uz kādu konnkētu pagastu brauks taisīt pasāķumu, jo citiem tāpat jābrauc..
Un ka pasākums tiek veidots jau bija redzams pasen, tā ka..sponsori, pagastveči..lūdzu!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 18:24

kā parasti

Dzīvot laukos vai pilsētā - to neizvēlas bērns.
Par busiņiem.Tiem ir stingri naudas līdzekļu ierobežojumi un neko, kā te saka "Sarunāt " vairs nevar, nav vecie laiki.Visius līdzekļus groza novads.
Sarunāt patiešām varēja šī pasākuma organizētāji, aptaujājot skolas, aizejot pie domes , izklāstot situāciju, nododot ziņu pagastvečiem...
Ai, nu bet tam jau vajag gribēšanu un ieinteresētību.Vieglāk visiem novada bērniem domātos līdzekļus notrallināt pašiem alūksnē un nesarežģīt sev dzīvi.

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 17:49

..

BET - var jau laukos arī organizēt un aicināt pilsētniekus un kaimiņus skatīties, priecāties, piedalīties....
1. septembrī gan ar pašvaldību var sarunāt, ir taču busiņi.....

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 15:21

Nu neviens tev neliek dzīvot laukos, ja tik šausmīgi riebjas!

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 14:52

Ar ko nokļūt, un cik tas maksā?Kāds ir padomājis?Dabīgi, ka neviens uz paplātes neapmaksās braukšanu uz pasākumu.Tikai pilsētniekiem jāsaprot un jābeidz dziedāt par vienādo lauku un pilsētas bērnu iespēju vienlīdzīgumu.Kas pilsētniekam dots pie sāna , lauciniekam jāmaksā no savas kabatas.Par to ir runa.Ja novads gribēja pasākumuVISIEM NOVADA BĒRNIEM, tad varēja padomāt par centralizētu finansējumu nokļūšanai.
Par pasākumu Alūksniešiem paldies!Laucinieki jau nu paši kā spēj.

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 13:12

alūksniete

Nu nevajag jau tā uzreiz. Vai tad lauku skolās 1.septembris sākas 12:00? Ja tēmēts, ka varētu nokļūt pēcpusdienā pilsētā, tad var nokļūt uz 12:00 arī. Laicīgi izziņots pasākums, vajag lauku skolām sākt arī darboties aktīvāk un inovatīvāk. Un nevajag teikt, kā jūs to zināt?! Zinu, jo esmu gan pilsētā, gan laukos un acis pierē ir.

pirms 9 gadiem, 2011.08.29 19:39

Un kā jūs domājat, kā NOVADA bērni tur var nokļūt?Rakstiet nu vien godīgi - ķeksīša pasākums alūksniešiem.

pirms 9 gadiem, 2011.08.28 17:32

Citas ziņas