Apē - koncertstāsts „Mīlestība ir gaisā” 1

10.februārī 18.30 Apes tautas namā - koncertstāsts „Mīlestība ir gaisā” .

Komentāri 1

Ilva

Pasākumu organizācijas „Slepenie Aģenti” jaunajā iestudējumā „Mīlestība ir gaisā” ir organiski savienota aktierspēle, mīlestības dzeja un atpazīstamas, „lipīgas” šlāgera dziesmas, kuras izpilda pieredzējuši muzikanti – vai nu Kristaps Kārkliņš vai Juris Rozenbergs. Amizantās un dinamiskās ainās tiek iesaistīti/uzklausīti arī skatītāji, tāpēc ne mirkli nepaliks garlaicīgi. Dzeju izjusti deklamēs Arvīds Deģis (pilots Arveds), kurš ir trīs dzejas krājumu autors („Debesu Žonglieris”, „Siržu Bokss” un „Tango Reibums”), kā arī Rīgas kinostudijas „Jauno kinoaktieru skolas” 1989.gada absolvents.

Koncertstāsta režisors Aivars Helde:
„Bija svarīgi koncertstāsta skatītājus pārliecināt, ka mīlestība dzīvo mākoņos. Centāmies aizvest uz vairākām skaistām Eiropas valstu galvaspilsētām un parādīt, kur pilots – dzejnieks smēlies iedvesmu savas mīļotās sievietes pielūgšanai. Lai uzliktu viņu uz pjedestāla kā statuju un liektu ceļus viņas priekšā.”

Ievērojot pasākuma pieticīgo budžetu, kurā ietilpst gan tērpu šūšana, gan profesionāla videofailu apstrāde, gan dekorāciju priekšmeti, mēģinājumi ar režisoru un degvielas izdevumi, apstājāmies pie dalībnieku skaita trīs (pilots – dzejnieks un Amors, stjuarte – statuja un muzikants – mīlētājs).
Relīzes autore Elīza Ūsele
Visi laipni aicināti!
Ieeja brīva

pirms 8 gadiem, 2012.02.03 14:51

Citas ziņas