„Astes un Ūsas” labdarības pasākums 9

19.augustā 20.00 Alsviķu brīvdabas estrādē - biedrības „Astes un Ūsas” labdarības pasākums dzīvnieku mājai Alūksnē. Piedalīsies grupa „Savējie”, Dainis Dobelnieks, Eglīšu ģimene, Laura Žukova, "Tanci.lv" u.c.

Komentāri 9

Pingvīns

Nu viens lats jau nu gan atradīsies arī, ja uz skolu jālaiž 3 zeperi. Tas 2 čipsu pakas ...

pirms 9 gadiem, 2011.08.19 18:35

Tutta

Ņemot vērā katastrofālo klīstošo dzīvnieku skaitu un sabiedrības vienas daļas nehumāno atieksmi pret viņiem, sen ir laiks šai problēmai piesaistīties arī attiecīgajiem dienestiem. Un nevis kā daudzās vietās namu apsaimniekotāji - iemūrējot dzīvus kaķus pagrabos, izberot saindētu barību u.t.t, bet (piekrītu iepriekšējam rakstītājam) veicot visaptverošu dzīvnieku sterilizāciju. Ja vetārsti patiesi savu darbu dara aiz mīlestības pret dzīvniekiem, arī varētu veikt kaut daļu sterilizāciju humānās palīdzības veidā - maksu pieprasot tikai par izlietotajiem medikamentiem un iekārtu ekspluatāciju.

pirms 9 gadiem, 2011.08.19 12:29

Labdarim

Sakars biezo galam tāds, ka es un tu atstāsim pa latiņam, bet viņi var atstāt pa desmitniekam un vairāk. Tad parēķini pats, kas sanāk! Neko citu nebiju domājis - 100 parastie un desmit biezie jau būtu nevis 100 lati, bet 200! Un nabaga klīstošie mājdzīvnieki to ir pelnījuši.
Vēl šāds priekšlikums : kaķus pēc divām nedēļām nevis nogalināt, kad iedots baudīt labu dzīvi. Humānāk masveidīgi ķert, sterilizēt, atveseļot un atlaist,kur saņemts, lai dzīvo, cik Dievs devis, tikai lai nevairojas, jo katram dzīves vietā ir kāds labdaris, kas ēst iedot un kāda šķirba, kur pārlaist aukstumu. Kāda jēga , ja kaut vai 50 noķer, 2 nedēļas tur kā bekonus, tad aizmidzina, bet citi pa lauku seksojas uz nebēdu. Tā tā nelaimīgo ķēde nekad nebeigsies. To naudu ieguldīt MASSVEIDA sterilizācijā. Arī no pilsētas kaķu īpašniekiem to prasīt. Un laiks būtu arī vetdienestiem nepelnīt uz šo nelaimi. Sterilizācijai būtu jābūt maksimāli lētai!
Suņu tomēr klīst mazāk. Bet arī visu vajag pārdomāt, lai nešiverētos pa tukšo, bet ar jēgu.

pirms 9 gadiem, 2011.08.18 17:02

Labdaris - ...

Kāds sakars tagad biezo vai citam galam? Te nu parūpēsies jebkurš labs cilvēks,kurš mīl dzīvnieku un tie, kuriem ir skaidrs, ka dzīvnieki cieš cilvēku vainas pēc un paši nespēj sev palīdzēt. Ja katrs atstās jau pa latiņam, tad arī būs labi. Neapšaubāmi tie,kuri var atļauties padalīsies ar lielāku palīdzību un tā arī parasti notiek.
Lai izdodas!

pirms 9 gadiem, 2011.08.17 20:01

Ta nu!

Koncerts kā koncerts. Izceļas ar to, ka mērķis labs. Citādi nekā īpaša.

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 13:50

Kazis

Lieta laba, atbalstāma. Pasākums arī labs, tikai... lūdzu izņemiet no programmas tās briesmīgās Džalilas...

pirms 9 gadiem, 2011.08.15 12:02

...

Te nu būtu iespēja savu sirsnību parādīt Alūksnes biezo galam!

pirms 9 gadiem, 2011.08.12 13:10

Viss ir jauki un skaisti ;)))). Bet ja uz skolu jāpalaiž trīs zeperi, tad labi, ja iznāk tam....

pirms 9 gadiem, 2011.08.12 09:55

Modris Briedis, biedrība Astes un Ūsas

Vispirms jau visiem, visiem liels paldies, par labdarības akcijas Dzīvnieku mājai Alūksnē atbalstu pilsētas svētku laikā. Bet darbi turpinās, un darba ir daudz.
Vēlos sniegt papildus informāciju sakarā ar gaidāmo Labdarības koncertu " Savējie par Astēm un Ūsām". Šo labdarības koncertu organizē biedrība Astes un Ūsas sadarbībā ar Alūksnes un Apes novada fondu. Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti dzīvnieku mājas remontam
Koncertu vadīs vienmēr smaidīgā un pozitīvi uzlādētā muzikantu brālības „ Savējie ” soliste Ieva Bistrova. Ar savām mīļākajām dziesmām, kopā ar muzikantu brālību „Savējie” mūs aplaimos vienmēr jaunais un mūžīgi savējais Dainis Dobelnieks un Ieva Bistrova. Gan jau izskanēs arī Daiņa nesen sacerētā un pilsētas svētkos pirmatskaņojumu ieguvusī dziesma Alūksnei. Savos dziesmu ritmos un meldiņos mūs centīsies ievilināt dziedošā Eglīšu ģimene, ar savu balsi un dzeju iepazīstinās smaidošā padsmitniece Laura Žukova, savu mīļāko dziesmu brāļiem nodziedās viņu šarmantās māsas Lauma, Līga un Ilze.
Dejas!!! Ak, dejas, dejas!!! Tādas dejas dzīvajā būs reti kurš redzējis. Atraktīvo un fiziski spēcīgo piecu puišu brake dance grupa „tanci.lv” ar savu runājoši dziedošo pavadoni Avakumu no Latvijas galvaspilsētas, liks jums kustēties līdzi viņu deju ritmam. Meitenes!!! Ak šīs daiļās , kustīgās austrumu deju motīvos vibrējošās un lunkanās daiļavas no grupas „ Džalila” un viņu draudzene Valda Lapiņa no kaimiņu novada. Kas var būt skaistāks par šo!!!
Bet citu skaistumu un kustību virtuozitāti, māku savaldīt savu rumaku divriteni, ar pasaules velofrīstaila cienīgiem trikiem iepazīstinās viens no Latvijas Zelta talantu finālistiem - Dāvis Dudelis!!!
Mūziku pareizajos celiņos saliks un jums spēlēs Dj Denis
Tas vēl nav viss. Koncerta starplaikos notiks dažādu priekšmetu Labdarības izsole un ziedojumu loterija. Šiem pasākumiem kalējs Laimonis Bāliņš ziedojis metālkaluma suvenīrus, māksliniece Svetlana Kuzņecova gleznojusi gleznas, Uģis Puzulis atvēlējis keramikas izstrādājumus, matemātisko rotaļlietu kolekcionārs un izgudrotājs, profesors Andrejs Cibulis ziedojis kādas galvu lauzošas un pelēkās šūniņas kustinošas spēlītes, dienas aprūpes centrs „ Saules stars” laipni atvēlējis bērnu darinātas lietiņas, un vēl daudz kas cits.
Noziedojiet kaut 1 latiņu un jūs izbaudīsiet šo jauko piektdienas vakaru. Ziedojumu kartes var iegādāties arī pirms pasākuma veterinārajš klīnikā „ Labākie draugi”, Alūksnes un Apes fondā, kā arī biedrībā Ases un Ūsas. Visa naudiņa tiek atvēlēta Dzīvnieku mājas Astēm un Ūsām remontam.
Jūs variet ziedot arī uz mūsu norēķinu kontiem:

Nodibinājums Alūksnes un Apes fonds
Latvijas Hipotēku un zemes bankas Alūksnes nodaļa,
kods LHZBLV22,
konts LV29LHZB4300104692001
Mērķis: Dzīvnieku mājai Alūksnē

Biedrība ASTES un ŪSAS
Latvijas Hipotēku un zemes bankas Alūksnes nodaļa,
kods LHZBLV22,
Konts: LV60LHZB4300192827001
Mērķis: Dzīvnieku mājai Alūksnē

Būsiet mīļi un laipni gaidīti izbaudīt šo vakaru kopā ar mums.
Vairāk informācijas www.astesunusas.lv , www.aluksnesfonds.lv variet sekot līdzi arī www.twitter.com kontā @Astes_un_Usas, kā arī pa telefonu +371 26523096
e-pasts [email protected]

pirms 9 gadiem, 2011.08.12 02:00

Citas ziņas