Pēc skursteņa mūrēšanas darbu atstāj pusratā 19

Nespējot tikt galā ar SIA "Alūksnes nami" neizdarību paša spēkiem, laikrakstā "Alūksnes Ziņas" pēc palīdzības vērsās alūksnietis Mārtiņš Jakobsons.

Pirms pāris nedēļām mājā, kurā viņš dzīvo, SIA "Alūksnes nami" darbinieki mūrēja skursteni.

 

"Lai nogādātu materiālus uz bēniņiem, viņi izņēma logu. Tādā veidā materiālus varēja ievilkt iekšā. Pirms pāris nedēļām darbi tika pabeigti, bet logu atpakaļ neielika," ar situāciju iepazīstina M.Jakobsons.

 

Tā kā viņa dzīvoklis atrodas tieši zem izņemtā loga, lietus laikā ūdens sūcas cauri, bojājot dzīvokļa griestus un sienas. Lai atgādinātu par nepabeigtajiem darbiem, M.Jakobsons vērsies SIA "Alūksnes namos". Logu solīts ielikt atpakaļ, taču divas nedēļas pagājušas un darbs joprojām nav izdarīts. "Ja viņi labu naudu "plēš" par tiem darbiem, tad lai arī attiecīgi strādā. Citādi, kā tagad sanāks - piestādīs rēķinu par puspabeigtu darbu?" viņš pauž savu neapmierinātību.

 

Sazinoties ar SIA "Alūksnes nami" darbu vadītāju Konstantīnu Rakovu, viņš alūksnieša vēršanos pēc palīdzības laikrakstā nosauc par "bērnudārzu".

 

"Jā, mēs parasti visu salaužam un tā arī atstājam. To jūs gribat noskaidrot? Tie ir darba momenti. Ja jums nav ko rakstīt, tās ir jūsu problēmas," viņš komentē. K.Rakovs noliedz, ka iepriekš būtu zinājis par M.Jakobsona pausto lūgumu ielikt logu atpakaļ, taču sola to izdarīt līdz nedēļas beigām.

 

Tiesa, kā dienu vēlāk ziņo M.Jakobsons, tik ilgi nav bijusi vajadzība gaidīt.

 

"No rīta, braucot uz darbu, ieraudzīju, ka logs ir atpakaļ," viņš priecīgs stāsta. "Pretenziju vairāk nav.

 

Tikai nosmējos - divas nedēļas gaidīju, līdz ieliks logu, bet nekas nenotika. Atlika piezvanīt no avīzes, lai uzreiz atrastos gan tehnika, ar ko atbraukt, gan laiks."

Komentāri 19

'''...

un ne tikai to var teikt par mūrnieku,identisks darba paraugs ir redzams pēc santehniķu vizītes apkalpojamajos objektos.Samaksu prasītos pielietot pēc darba kvalitātes,bet ir jau arī gadījumi,kad prasītos lai piemaksā par radītajām PROBLĒMĀM.....

pirms 9 gadiem, 2012.06.20 18:35

Jana Z.

Par šādu atbildi no Alūksnes Nami atbildi nav jābrīnās, jāsaka, ka tur ir kādi trīs, četri, normāli darbinieki, tiešām, kuru komunikācija ir ok. Es varētu SIA "Alūksnes Nami" noorganizēt DĀRGOS kursus par komunikāciju ar klientiem, kurus apkalpo, kā arī par pozitīvu saskarsmi un savaldību stresa situācijās (tas tā, lai neiziet no rāmjiem) un par tādu ĻOTI LIELU CENU, kādu visi maksā par neparko, tikai par to, ka skaitās zem Alūksnes Nami. Un vispār, kas atlasa šādu personālu?!

pirms 9 gadiem, 2012.06.20 15:42

NAMU izcenojumi ir mežonīgi...3 mazi pagraba lodziņi ielikti par lielāku summu kā lielie dzīvoklim/..
žēl ka viņi var izrīkoties pēc tikai un vienīgi saviem uzskatiem...
Nu, nevajag lekties ar to savu teicienu - saimniekojat paši.. JA mums ir tāds apsaimniekotājs, tad nedrīkst būt absolūta patvaļa...
Viņi ir mūsu novada apsaimniekotāji, bet mēs neesam viņu pakalpiņi kurus var visādi cūkot...

pirms 9 gadiem, 2012.06.20 15:10

Turbo

Turbo, jautājums ir par to, ka kāpēc kādam ir jāvāc sveši ***. Savs darbs visiem ir jāpadara kārtīgi.
Tev, laikam, patiktu ja kāds pie***u Tavu dzīvokli, un atnāktu novākt pēc pāris nedēļām. Laikam esi pieradis darbus darīt pavirši. Dēļ tādiem kā Tu, mēs arī esam tur kur esam.
________________

Es jau nerunāju par globāliem darbiem! Viens 3 minūšu gājiens uz bēniņiem un Tev vispār nav problēmu un sirmu matu! Ja Tu iesi pa ielu, redzēsi 2 metrus no miskastes nomestu Pepsi pudeli, arī skriesi sūdzēties uz Spodru, lai savāc!? Jā, es daru visu pavirši! Bet es daru, nevis sūdzos! Neviens viņa dzīvokli nav pie***is! Es piekrītu, AN vajadzēja ielikt logu uzreiz, bet ja reiz to neizdarīja, tad nu bāc, es piemēram, neļautu applūst manam dzīvoklim tikai tāpēc, ka man slinkums uziet uz bēniņiem un aiztaisīt logu! Lai arī kura dienesta vai cilvēka nolaidība tā būtu, es to nepieļautu pret savu īpašumu kaut kāda principa pēc, ka tas bija jāizdara viņiem, nevis man!

pirms 9 gadiem, 2012.06.20 13:32

222

ko rejaties, ja AN ir slikti, tad māju apsaimniekojiet paši un nebūs nekādu nebūšanu, jo Jūs visi esiet tik gudri, strādīgi un apzinīgi un strādāsiet par velti, jo AN pakalpojumi ir dārgi. Un lielākā daļa šo rējēju paši sniedz pakalpojumus cilvēkiem un par velti vai mazu naudu to nedara. tikai... strādāt negribas, labāk ir sūdzēties un draudēt.

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 22:45

???

Turbo 19.06.2012. 16:54:32
Ari nesaprotu tos cilvekus, kuriem *** krīt uz galvas, bet tā vietā, lai pakāptu vienu soli sāņus, viņi ņem no kabatas ārā telefonu un zvana "atbildīgajai iestādei" un stāv sūdos.

Turbo, jautājums ir par to, ka kāpēc kādam ir jāvāc sveši ***. Savs darbs visiem ir jāpadara kārtīgi.
Tev, laikam, patiktu ja kāds pie***u Tavu dzīvokli, un atnāktu novākt pēc pāris nedēļām. Laikam esi pieradis darbus darīt pavirši. Dēļ tādiem kā Tu, mēs arī esam tur kur esam.

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 21:04

Ielas arī ir pilnīgi katastrofālas...vai mums jāņem spainītis un lāpstas un jāiet mēģināt ko glābt????
Vai mums jāiet ar cementa maisu SPODRAI durvju priekšu salabot?
Vienkārši - tik prasti dara darbu ka rokas neceļas....
Un runa jau galvenokārt ir par NAMU attieksmi.....rupjo un pinīgi noliedzošo ka tas viņiem jāizdara...

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 19:57

Turbo

Ari nesaprotu tos cilvekus, kuriem *** krīt uz galvas, bet tā vietā, lai pakāptu vienu soli sāņus, viņi ņem no kabatas ārā telefonu un zvana "atbildīgajai iestādei" un stāv sūdos, kamēr šamie neatbrauc un nesataisa. Uzlec bēniņos un 3 sekundēs aiztaisi logu. Pēc tam vari sūdzēties. Ja domā, ka neticēs, paņem to pašu telefonu un sabildē visu pirms uzsāc labošanu.

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 16:54

skats no malas

skats no malas labāk būtu reālus notikumus mēģinājis novērst nevis pūst NAMU stabulītē...
Riebjas...

Ko es tev tur pūšu. Saku, kā ir Mārtiņš ir totālais sliņķis, ja divas nedēļas ļauj savu dzīvokli ūdenim postīt. Reāli varētu Mārtiņam parādīt, kā minūtes laikā logu atpakaļ eņģēs ielikt. Protams vieglāk ir kuli kasīt un skraidīt pa masu mēdijiem sūdzēties.
Un starp citu arī minēju, ka AN rīkojušies nekorekti, bet tāpēc , viena strādnieka aizmāršibas pēc nav jāceļ tāda brēka. Ej un izdari, un tev nekas nekur netecēs. Un tad sauc namus, lai vismaz atbrauc un paskatās.

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 16:42

es

Ja nav prasītāju, nav arī atbildētāju. Pareizi darīja Mārtiņs, žetons viņam! Visiem jāiet sūdzēties par AN razģeldjajiem.

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 16:10

no malas

AN ir "bērnudārza" attieksme pret darbu, - neko līdz galam neizdarīt ! Ķap-ļappisti ...

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 14:45

skats no malas labāk būtu reālus notikumus mēģinājis novērst nevis pūst NAMU stabulītē...
Riebjas...

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 13:21

izbrīns

Jābrīnās par amatpersonas sarunas veidu ar žurnālistu? Diez kas amata aprakstā šim kungam ir minēts par komunikāciju ar sabiedrību?

pirms 9 gadiem, 2012.06.19 11:56

...

"Alūksnes namiem" ierasta lieta. Taisot remontu kāpņu telpās, tieši tas pats. Pēc sevis neko nenovāc.

pirms 9 gadiem, 2012.06.18 21:57

skats no malas

Tak būtu piecēlis savu pēcpusi un pats to logu eņģēs ieriktējis, un pēc tam Alūksnes namiem atlaidi 2 lati par īri paprasījis. Bet tak nē, labāk , lai dzīvoklī lietus līst!!!! Pasūdzēties laikrakstā viņam laiks atradās.!!!Tas saucas slaists augstākā pakāpē. Alūksnes namu rīcība arī nav korekta, nu , bet Mārtiņš parādīja totālo idiotismu.

pirms 9 gadiem, 2012.06.18 21:22

Daina

izlasi kārtīgāk! Neielika lodziņu vai sabojāja griestus..

pirms 9 gadiem, 2012.06.18 19:48

...

Jā, pilnīgi dzirdu un redzu Alūksnes namu attieksmi....
Kaut kādam izdotos panākt kādu pārbaudi,auditu tajā kantorī...
šitā viņu ālēšanās, tās baigās cenas visam?????? un beigās ņirgājas ja kāds mēģina kaut mazliet iebilst....

pirms 9 gadiem, 2012.06.18 19:14

Daina

Vienkārši burvīgi, sabojā cilvēkam griestus, un vēl redzi "bērnudārzs" Bezkaunībai nav robežu. skaidri redzama attieksme pret Alūksnes iedzīvotājiem.

pirms 9 gadiem, 2012.06.18 18:45

Atbildam lasītājiem