Atzīmēs dzīvnieku aizsardzības dienu 1

Dzīvnieku aizsardzības dienā 4.oktobrī  dzīvnieku māja „Astes un Ūsas ” Alūksnē, Ošu ielā 5,  aicina uz atvērto durvju dienu.

Ciemiņus gaidīs no pulksten 16.00 līdz 18.00. Dzīvnieku mājas vadītājs Modris Briedis aicina ciemos nākt gan ar četrkājainajiem draugiem, gan bez tiem. “Esam paredzējuši vairākas aktivitātes dzīvniekiem un to saimniekiem, piemēram, šķēršļu joslu un līdzības konkursu. Stāstīsim, kā mums veicas, un uzklausīsim, kā klājas citiem. Diskutēsim par problēmām, piemēram, kaķu kolonijām,” stāsta M.Briedis un norāda, ka speciāli veidotā stendā varēs aplūkot jau adoptētos dzīvniekus un dzīvē tikties ar vēl neadoptētiem dzīvniekiem. Šobrīd dzīvnieku mājā mitinās pieci suņi, no kuriem divi ir kucēni, kā arī 30 kaķi.

Komentāri 1

latilt

Tiešām jauks pasākums izdevās mīluļiem, interesants. Un suņi tiešām bija saprotoši, draudzīgi. Iesaku piedalīties ari citiem suņu saimniekiem, aktivitātes pārdomātas. Astēs un Ūsās strādā arī jaukas meitenes, kam rūp mazo dzīvnieciņu būšana Suņu/kaķu mājās. Pažēlosim mazos, atlicināsim mazumiņu ari viņiem. Paldies par pasākumu.

pirms 8 gadiem, 2012.10.07 19:40

Palīdzēsim ķepaiņiem!