Kaķiem meklē pagaidu mājas 3

Dzīvnieku mājā „Astes un Ūsas” ir papildinājies kaķu pulciņš. Daži no minčiem ir bailīgi un tramīgi, neuzticas cilvēkam, jo tiem iespējams ir nodarīts pāri, vai arī viņi ir uzauguši bez cilvēku klātbūtnes. Šiem dzīvnieciņiem ir nepieciešama socializācija – pieradināšana pie cilvēka.

Tāpēc, lūdzam atsaukties cilvēkus, kuri varētu uz nedēļu vai divām pieņemt savās mājās kādu no patversmes murrātājiem, kuriem ļoti vajadzīga socializācija. Ja kaķiem netiks iemācīts, ka cilvēks ir labs, mīļš un viņa rūpes var būt patīkamas, krietni mazinās šo minku cerības uz īstām mājām, adopciju. Jo vairākums adoptētāju vēlas mīļu, nevis bailīgu kaķi; tādu, kurš murrās klēpī, nevis slēpsies zem dīvāna. 

Mēs garantējam, ka pēc socializācijas šie kaķi tiks pieņemti atpakaļ dzīvnieku mājā! Cilvēkiem, kuri nevar izlemt, vai vēlas savās mājās kaķi kā patstāvīgu iemītnieku šī ir iespēja kādu laiku padzīvot kopā ar kaķi vai kaķēnu un izlemt vai kaķis ir piemērots mājdzīvnieks. Protams, ja kāds no paņemtajiem minčiem jums iekritīs sirsniņā, tad būs iespēja to adoptēt.

Pieteikties lūdzam, zvanot pa tālr. 29477535

Bildē redzams kaķēns, kuram meklējam pagaidu mājas. Vairāk minčus varat redzēt www.draugiem.lv/astesunusas - galerijā "Kaķi un kaķēni"

Komentāri 3

Vai runčuks ir ar plankumiņu pie deguntiņa? Pullānā palikuši vēl iepriekšējā gada runčuki.... bailīgi, bet zin, kur vismaz sauso barību var dabūt.....

pirms 8 gadiem, 2012.12.14 18:44

Modris Briedis dzīvnieku māja Astēm un Ūsām

Visi lielie minči ir uz vietas, kaķenes jau sterilizētas, runcis kastrēts, kaķēni jau nonākuši pie jauniem saimniekiem....:)

pirms 8 gadiem, 2012.11.13 12:12

Bet neredzu visus Pullāna minčus.... Vienu biju iemīļojusi... un nepaspēju pielabināt....

pirms 8 gadiem, 2012.11.12 20:23

Palīdzēsim ķepaiņiem!