Liepnā - filmu demonstrēšana 3

9.decembrī 19.00 Liepnas tautas namā - projekta „Kinopunkts” ietvaros filmas „Lelle Tētis” (rež. R. Vimba, 2009. gads), „Gaismas zīmes” (rež. I. Kunga, 2010. gads), „Parādi man skaņu” (rež. A. Laizāne, 2011. gads).

Komentāri 3

zināšanai

Īsfilma "Parādi man skaņu"
"Stāsts ir par ģimeni, kas dzīvo laukos. Dagne ir valdonīga māte, pretstats savam mierīgajam un savaldīgajam vīram Artūram, kurš nodarbojas ar zemkopību. Viņu meita - padsmitniece Kate - aizraujas ar mūziku. Viņi visi šķiet tik ļoti iegrimuši savos darbos un rūpēs, ka ģimenes vienotība ir zudusi. Līdz Dagne pēkšņi zaudē dzirdi. Pieņemt šo negaidīto pavērsienu un atrast jaunu komunikācijas veidu nav viegli nevienam no viņiem, bet sevišķi smagi iet Dagnei. Viņa jūtas pamesta viena savā klusuma pasaulē. Nekas vairs nav kā agrāk: visikdienišķākās lietas kļūst sarežģītas vai pat neiespējamas, un Dagnei jāmācās to pieņemt. Tomēr izrādās, ka negaidītie apstākļi no jauna saliedē ģimeni."

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 08:05

zināšanai

Spēles īsfilma "Gaismas zīmēs"
"Stāsts, sens kā pasaule: sievietei un vīrietim lemts ir satikties. Mājas dzīvokļa logi, kuros dzīvo mūsu varoņi, atrodas vieni virs otriem un ir ar skatu uz ielas krustojumu, kurā darbojas luksofors. Tā nu mūsu sieviete un vīrietis dzīvo šo luksofora krāsu pavadījumā: zaļš, dzeltens, sarkans.... Katrai krāsai sava enerģija, sava mūzika, sava ietekme uz cilvēku. Šīs trīs krāsas arī nospēlēs izšķirošo lomu divu vientuļu siržu savienošanā.
Luksofors ar savu krāsu paleti kā savedējs – nejaušība, mistika vai likumsakarība? Par to liek aizdomāties filmas beigas, kad mūsu varoņu kopīgās ligzdiņas vīšanai tiks veikts dzīvokļu maiņas darījums ar kādu pāri, kuru attiecības ir tikko izjukušas. Vai arī tiem krāsas palīdzēs kādu dienu atkal savienoties?"

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 08:04

zināšanai

Spēles īsfilma "Lelle tētis"
"Kādu rītu Inese tiek izlikta no dzīvokļa. Ierodas saimniece ar jauno īrnieku Artūru, kurš atšķirībā no Ineses ir maksātspējīgs. Taču filmas gaitā atklājas, ka Artūra problēmas ir vēl lielākas – viņš var samaksāt par dzīvokli, taču ir pazaudējis ko daudz vērtīgāku..."

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 08:01

Citas ziņas