Mālupē - izrādes „Ontans i Anne” 4. daļa 8

28. oktobrī 18.00 Mālupes Saieta namā - Baltinavas dramatiskā kolektīva izrādes „Ontans i Anne” 4. daļa.

Komentāri 8

Komentārs bija domats konkrēti par Mālupes namu, kurā neko redzet nevar.Un viss.Izradei tak nav ne vainas.

pirms 8 gadiem, 2012.10.26 15:50

Lasu un brīnos, kāpēc tik jaukai komēdijai, tādi noliedzoši, negatīvi komentāri. Biju uz Ontans i Anne pirmajām divām daļām Alūknē pagaišmēnes. Guvu tik pozitīvas emocijas visai nākošajai dienai. Alūksnes tautas nama jaunā zāle bija pilna ar cilvēkiem, kam šis humors bija saprotams un mīļš. Abu daļu beigās cilvēki cēlās kājās un aplaudēja aktieriem. Pārņēma tāda sajūta kā Nacionālajā teātrī, skatoties Žurku Kornēliju. Jauka, mīļa izrāde latgaļu valodā, ar jokiem, latgaļu dziesmām, un Latgalei raksturīgo smeķi. Ja jau joki ir tik bezgaumīgi, tad kādēļ Nacionālais teātris Rīgā izveidoja izrādi, par pamatu ņemot Baltinavas teātra Palādas sižetu?

pirms 8 gadiem, 2012.10.26 13:05

KRIKSIS

Bet ja katras izrādes sākumā dod šļuku ieraut? Vai tas vien nav ko vērts... Un, jo vairāk zviedz par darbošanos ar vibratoru vai citu lejasdaļas asprātību, jo ilgāk darbojas un spiež uz apziņas vārīgām pogām, bet mēs atkal ilgāk zviedzam, tas tāds mijiedarbības aplis, kas nebeidzas. Fenomens ir tāds pats, kad uz ielas stūra, lauku ballē vai kur citur kāds piedzēries ālējas, bet pārējiem jautri. Kas tad šobrīd ir vispieprasītākais? Realitātes šovi! Nu te viņš ir - tikpat kā videokamera ielikta lauku mājā, visi savējie, visi saprotami. Mums vairāk nevajag.

pirms 8 gadiem, 2012.10.25 09:56

Korallis

Tieši tā! Tā ir izsmeļoša liecība par mūsu tautas patieso kultūras, izglītības, gaumes, humora izjūtas līmeni. Diemžēl...

pirms 8 gadiem, 2012.10.23 17:48

Ir gan tā

Nu prasta viņiem tā padarīšana, kas ir tas ir! Bet kāds pieprasījums, tāds piedāvājums. Ja jau ir kas tos murgus skatās, tad lai tik šie virpuļo un izceļās ar saviem lētajiem jokiem zem
jostas vietas.

pirms 8 gadiem, 2012.10.23 10:48

Atbilde

Tikilgi, kamēr ļautiņi dos priekšroku glupām un primitīvām padarīšanām. Visi ta ir starā , kamēr šti asprātīgas lietas iet gar ausīm nesaprastas un nespēj pulcēt tādas massas. Patīk tas par ko var prasti izrēkties.

pirms 8 gadiem, 2012.10.22 10:05

Citas ziņas