Mālupē Lielā tirgus diena 25

9.oktobrī no 10.00 Mālupē - Lielā tirgus diena.

10.00 tirgošanās sākšanās ar runām, dziesmām un dančiem, ko līdzi atvedīs Jaunlaicenes folkloras kopa “Putnis” un “Jandāla” dejotāji no Alsviķiem.
10.30 – 11.30 meistarstiķi mazajiem bērniem īpašajā rudens darbnīcā,
10.30 – 12.30 vizināšanās ar zirgiem
11.30 mundrinājuma dziesmas,
11.30 – 12.30 pastaliņu darināšana kopā ar Jaunlaicenes muižas muzeja meistariem.
10.00 -13.00 tirgošanās
Tirgū darbosies Brīvmākslinieks un varēsiet baudīt Tirgus zupu.

Komentāri 25

tirgus baudītājs

Ļoti labs tirgus! Kā laukiem un rudenim pienākas! Lustīgi dziedātāji, sprigani dancotāI un īsti lauku labumu tirgotāji. Organizatoriem, PALDIES!

pirms 11 gadiem, 2010.10.09 13:38

skatītājs

Paldies, ļoti jauks tirgus, jauka kultūras programma. Skaisti, ka mūsu novadā ir pašdarbības kolektīvi, kuri jau oktobra sākumā var priecēt skatītājus ar dziesmām un dejām. Paldies. Un pati tirgošanās - normāli - galvenā vieta nebija pārblīvēta ar tām lupatām, bet īsti kā nākas - pašmāju ražojumi. Feini.

pirms 11 gadiem, 2010.10.09 13:06

..

Jauniešus, diemžēl, Mālupē vispār aizmirst-netiek rīkotas pat diskotēkas, tikai tāpēc, ka nevēas sasmērēt sienas Tad ko pie velna apsargi dara? Par ko viņiem maksā? Lai sargā savas sienas. bet MĒS PAR DISKOTĒKĀM!!!!!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2010.10.09 12:38

to es

... bet muzikantiem vajag 300...
---------------------------------------------
Ja muzikantiem vajag 300 Ls, un biļete maksā 2 Ls, tad, lai izietu pa nullēm, vajadzīgi 150 balles apmeklētāji. tajā zālē ballē komfortabli var justies 60-80 cilvēki, ne vairāk. Jaunieši disenēs varbūt var saspiesties ciešāk.Tāpēc, gribi vai negribi, jāpiekrīt iepriekšējam komentētājam.

pirms 11 gadiem, 2010.10.08 19:44

viņa

..bet pārējās brīvdienās varēsi apliecināt savas spējas pierādot, ka uzaicināsi dažnedažādus viesmāksliniekus par samaksu, kas summējas = entuaziasms + transportā ielietais Pededzes ūdens + daži Ls arī no apmeklētājiem. Tas varbūt ļaus apdomāt, ka aiz notikuma stāv nauda. Tātad droši dodies pretī savai uzvarai un ceru, ka izdosies.
-------------------------------------------------------------------------------------
Nu super tekstiņš!. Nevaru saprast, vai tad Pededzē un Jaunannā vai Malienā tā visa ir vairāk?
kad pate sēdēji augstā amatā, bēdu nebija, vai pagastam ir līdzekļi, vai nav, bija jārullē.
Par to teātra darbinieci( māsu) - visu cieņu. tikai tur jau tiešām vainīga vecā vadītāja, kura nespēja neko kārtīgi saorganizēt un noreklamēt.Ir jābūt cilvēkam, kas tajā visā iekšā līdz ausīm, no malas nu nekas nebūs.
Un makten jāliek pie sirds, ka Mālupiesi ir ar labu gaumi un haltūru tipa " Valmieras ezīš" Salāi jūt ļoti labi. Pretī uzvarai gan jādodas arī pagasta pārvaldei, no kuras puses ieinteresētība kultūras jomā ir vienāda ar pašu inteliģences līmeni.

pirms 11 gadiem, 2010.10.08 17:06

HO-HO

Bet kļūdainā afiša joprojām uz dēļa...,arī Sofikalnā.

pirms 11 gadiem, 2010.10.06 18:50

Skecis

Naw jau tik traki ka tagad te wisi spriez pa malupes kulturnama wadisanu.pats esmu malupietis jau 19gadus un esmu apmierinats ka tiek wadits jaunais saieta nams. lasot jusu komentarus war nakt tikai pie sledziena ka kadam skauz loti,wai kads grib izest no darba tagadejo saieta nama waditaju.nekas naw perfekts ta pat ka aluksnes glaunie celi kuri pamazam no asfalta partop pa zeminieku.

pirms 11 gadiem, 2010.10.06 00:19

vaīii

vai cik smalki Astrāda atrakstījusies.....Bet ja neko nav vērts Mālupē darīt, ko tad pēc algas lūkoties???? Ja tik prasts miestiņš, nu neko, nu ne par ko...laidies lapās...Lai tas smalkais saieta nams paliek kādam citam..Paklau, ja Tevis nebūs, gan jau atradīsies kāds, kurš katrā ziņā,... sliktāk par Tevi nedarbosies, jo sliktāk jau nav iespējams....

pirms 11 gadiem, 2010.10.04 17:24

novelu

Ir tikai 2 varianti, kāpēc karsējamies par tēmu. Viens, ka labprāt pats uzņemtos kultūras dzīves vadību pagastā, otrs, ka par katru cenu jānoniecina da jebkas. Pirmajā variantā domāju, ka nav problēmu, jāiet uz pārvaldi un jāsaka gribu strādāt un domāju, ka jau pavisam drīz varēsi sākt, jo līdz gada beigām vēl plānotie pasākumi jānoorganizē, bet pārējās brīvdienās varēsi apliecināt savas spējas pierādot, ka uzaicināsi dažnedažādus viesmāksliniekus par samaksu, kas summējas = entuaziasms + transportā ielietais Pededzes ūdens + daži Ls arī no apmeklētājiem. Tas varbūt ļaus apdomāt, ka aiz notikuma stāv nauda. Tātad droši dodies pretī savai uzvarai un ceru, ka izdosies.Veiksmi!
Otrais variants - ja gribi tikai pelt un nosodīt, tas nav nopietni, tādā veidā noniecini vietu, par kuru it kā cīnies. Publiskajā telpā izgāžot nepatiku efekts ir pretējs, jo ikviens izlasot komentārus nodomā, cik nožēlojami. Žēl, ka esi cilvēks ar zemu pašapziņu un horizonta līnija turpat pie paša nenoslaucītajiem kurpju purngaliem. Paskaties beidzot uz sauli un aizejošo putnu kāšiem!

pirms 11 gadiem, 2010.10.04 08:36

čīkstētājiem

Pati kustos pašdarbībā, tāpēc gribu izteikt savu viedokli. Kādus divus vai trī gadus atpakaļ mūsu teātra kolektīvs bija uzaicināts ar izrādi uz Mālupi. Nu tad tā kritizēāji - zālē bija ne mazāk, ne vairāk kā pieci cilvēki. Tautas nama vadītāja atvainojās to cilvēku vietā, kurus viņa bija cerējusi ieraudzīt šajā datumā un šajā vietā. bat par ko gan viņai jāatvainojās? Par to, ka viņa centās radīt izklaidi un brīvā laika pavadīšanu šādiem te kritizētājiem?
Pēc tam vēl gadījās pabūt pasākumos Mālupe, kur atkal un atkal zālē varēja saskaitīt labi ja desmit cilvēkus. Jums taču pašiem neko nevajag! Ir tāda cilvēku suga, ne viņiem zāle zaļa, ne saule spoža! Jūs esat no tiem !

pirms 11 gadiem, 2010.10.03 19:00

nu

Aizbraucot pāris reizes uz Mālupi un nododot rīkojumus cietiem lai kaut kas vismaz notiktu..ir dikti par maz....Diemzēl....

pirms 11 gadiem, 2010.10.03 17:23

kādu akmeni kurš drīkstētu mest Pededzes pašvaldības dārziņā, kur gan attālumi, gan ceļi, gan līdzekļi, gan iedzīvotāji un to turība nav augstākajā līmenī, bet kā tiek organizēta kultūras dzīve! Tāpat Maliena ir tikai 5 kilometrus tuvāk pilsētai, bet tur ir gan pašdarbības kolektīvi, gan reāli lietojams tautas nams no pagājušā gadsimta, un pasākumi, uz kuriem sanāk pilna zāle, arī mālupieši tur bieži viesi. tā ka, mīlīši, visa vaina ir tajā, ka Mālupē nav, kas vada kultūras dzīvi!

pirms 11 gadiem, 2010.10.03 15:16

aluksnietei

Bet tad lai tie nabagie neslavinās kā dižus darbus veikdami...

pirms 11 gadiem, 2010.10.03 13:21

alūksniete

Neesmu ne mālupiete, ne jaunanniete, bet esmu par reālu situācijas un apstākļu analīzi. Jā, mūsu novadā Jaunannas tautas nams izceļas ar tādiem piedāvājumiem, kādi nav pa spēkam lielākai daļai lauku kultūras iestāžu. Un te būtu jāmet akmens pašvaldības (gan novada, gan daudzu vietējo) dārziņā, kuri neskaidro iedzīvotājiem reālās katras vietas iespējas, jo ļoti daudz kas atkarājas no tā, kādi attālumi, kādi ceļi, kādi naudas līdzkeļi ir kurā vietā, cik iedzīvotāju palicis un kāda to turība...Un var tos nabaga kultūras darbiniekus, kuri atrodas neizdevīgākā situācijā, riet bez apstājas, situ''acija ir tāda, kāda tā ir.

pirms 11 gadiem, 2010.10.03 12:38

alūksniete

Neesmu ne mālupiete, ne jaunanniete, bet esmu par reālu situācijas un apstākļu analīzi. Jā, mūsu novadā Jaunannas tautas nams izceļas ar tādiem piedāvājumiem, kādi nav pa spēkam lielākai daļai lauku kultūras iestāžu. Un te būtu jāmet akmens pašvaldības (gan novada, gan daudzu vietējo) dārziņā, kuri neskaidro iedzīvotājiem reālās katras vietas iespējas, jo ļoti daudz kas atkarājas no tā, kādi attālumi, kādi ceļi, kādi naudas līdzkeļi ir kurā vietā, cik iedzīvotāju palicis un kāda to turība...Un var tos nabaga kultūras darbiniekus, kuri atrodas neizdevīgākā situācijā, riet bez apstājas, situ''acija ir tāda, kāda tā ir.

pirms 11 gadiem, 2010.10.03 12:37

par pasākumiem

Tiešām - it kā 25 pasākumi... Nezināju, ka viss pagasts tika aicināts sakopt Pelēča kapus, vai tante no Sofikalna piedalīties 2 bērnu žūrijas pasākumos, tāpat nezinājām, ka jāpiedalās slēgtos pensionāru vakaros vai represēto pasākumā..par ziedu paklāja veidošanu nerunāsim...Vai var vienreiz noformulēt, kas ir pagasta pasākums ? Vai skaistie rudens ziedi vai pāris lapiņas ar uzrakstu - tam un tam tik un tik(rakstniekam) bibliotēkā ir pagasta pasākums? Vai ķeksītis kultūras plānā... Domāju, ka daži ļaudis izbrīnā iepleta acis par dažu " pasākumu" skanīgajiem nosaukumiem. Pareizi te visu raksta, jābeidz tā ķeksīsu ievilkšana, bet jāsāk darīt reāls darbs.Tad visi ļaudis arī sasparosies un sajutīsies vajadzīgi.

pirms 11 gadiem, 2010.10.03 11:44

bet kas tad ir noticis Mālupē, nu it kā nekas nav dzirdēts ka īpašs kaut kas būtu, Astrīda tikai avīzē skaisti nostāsta ka ir noticis, bet reāli dzīvē.....
būsim reālisti

pirms 11 gadiem, 2010.10.02 11:47

maijs

Šorīt izlasīju afišu par balli. Velns parāvis, cik klašu izglītība ir rakstītājam! Vienā lapā 2 kļūdas! Nu tak izlasi savu garadarbu, pirms spraud pie dēļa! Kauns tak no garāmbraucējiem, kas piestāj ko palasīt!

pirms 11 gadiem, 2010.10.02 11:47

aprīlis

to es
Vot dēļ tādiem , kā tu arī nekas sakarīgs netiek rīkots, ja tev viss patīk, tad var tikai pabrīnīties, kas tieši tev patīk.Ja patiktu tas, kas uzrīkots, neviens ne uz kādu Ideju mūžam nebrauktu.
Par to Per - ne tikai uz to, bet jaunieši regulāri brauc uz Jaunannu. Kāpēc jauniešiem te nekas nav? Tu laikam esi pensionārs vai represētais , kam tiek rīkoti tie slēgtie vakari...
Bet kāpēc mūsu jauniešiem jādauzās pa pasauli ?Nosauc kaut vienu diseni jauniešiem Saieta namā.
Par tiem astoņdesmit cilvēkiem - ak, kungs! Jāsāk kaut ar tik, bet regulāri.Jāsāk normāli darīt darbs. Tas, kā ir tagad nevienu neapmierina vispār.
Lai izdodas tirgus mums visiem!

pirms 11 gadiem, 2010.10.01 22:12

Citas ziņas