Nav malā stāvētājs 1

Andis Zariņš: “Jūtos gana brīvs savos uzskatos, jo nepretendēju ne uz vienu amatu novadā.”

Kandidējot Alūksnes novada pašvaldības vēlēšanās, uzņēmējs Andis Zariņš nevarēja iedomāties, ka darbošanās vietējā politikā aizņems tik daudz laika. Bet viņš ir gandarīts, ka var turēt roku uz novada notikumu pulsa un ietekmēt tos. Pats gan smaidot atzīst, ka nav tas čaklākais deputāts, jo neiedziļinās it visos jautājumos.

 

“Bet tas arī nebūtu pareizi, jo cilvēks nevar iedziļināties katrā jautājumā. Jāiedziļinās lietās, kas katram ir saprotamas, zināmas un par ko ir idejas. Un jāpaļaujas uz kolēģiem, kam ir labāks redzējums citos jautājumos,” ir pārliecināts A.Zariņš.

- Kas pērn mudināja kandidēt vēlēšanās un tieši no SCP saraksta?
- Saprotot, ka līdz ar novadu izveidi pilnībā mainīsies struktūra, dzīve cilvēkiem būs atkarīga no tā, cik aktīvi katrs varēsim pārstāvēt savu vietu, īpaši novada pirmajā sasaukumā gribējās būt deputātam, nevis malā stāvētājam un kritizētājam. Neesmu SCP biedrs, bet atbalstītājs. Man bija pieņemami SCP pragmatiskie uzstādījumi, kas ir sociāli atbildīgi. Patika, ka tā ir jauna partija bez pienākumu un stereotipu bagāžas. Savulaik esmu bijis Jaunlaicenes pagasta padomes deputāts, bet partijā nekad neesmu bijis un arī neesmu.

- Ir pagājis pusgads – vai saredzat savu sākotnējo mērķu kaut daļēju piepildījumu?
- Pusgads ir īss laiks. Kandidējot zināju, ka vēlos darboties novada saimnieciskajā jomā, bet, kā to darīt, man nebija vēl zināms, jo novads ir jauns veidojums. Tagad esmu “apburzījies”, rodas izpratne, turklāt katrai lietai ir jānobriest. Tagad saskatu virzienu, kā novadam būtu jāstrādā.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 29.janvāra numurā.

Komentāri 1

M.K.J.

Šis uzņēmums SIA ''Ozoli AZ'' strādā jau vairāk kā desmit gadus! Attīstas, pilnveidojas un aug! Šajā uzņēmumā slaisti, dzērāji, dienaszagļi netiek turēti, par ''neko''algas nemaksā ! Bet kas notiek turpat pagasta pārvaldē? Daži tā saucamie ''simtnieki'' uz darbu nenāca, kad laukā bija -23 grādi, jo ārā taču auksti ! To labvēlīgi atļāva viņu pārraudzītāja ! Kurinātāji bieži darbā ir iereibuši, tas arī pie mums ir pieļaujams.
Tad lūdzu te ir pierādījums, ka uzņēmēji strādā ar citu attieksmi un redzējumu, bet pašvaldība ar citu . Uzņēmējs rīkojās ar to naudu, kuru viņš nopelna, bet pārvalžu vadītāji ( ne visi protams) tērē nodokļu maksātāju naudu, tātad ar to var šķiesties pa labi un pa kreisi, neprasot atdevi un pozitīvu attieksmi darbā !
Kaut visi deputāti domātu kā Andis Zariņš ! iesīkstējušie, bijušie pašvaldību vadītāji, ļaujiet SCP strādāt ! Tās būs citas metodes, kā jūs esiet paraduši. Iespējams, ka kļūdas būs ( bez tām nekas nenotiek), bet jūs,tā saucamā pozīcija, neredzat nākotni, jūs visu laiku skatāties atpakaļ pagātnē. ''Pastāvēs, kas pārvērtīsies'' teicis dižgars Rainis, varbūt ir vērts padomāt par šiem vārdiem. .
Bet A.Zariņa kungs ir īsts sava pagata patriots, tātad arī novada patriots !

pirms 11 gadiem, 2010.01.31 10:51

Sarunas par dzīvi