Veterinārārstam jābūt gaišreģim

Veterinārija ir Vizmas Reimandovas sirdsdarbs. To izvēlēties mudinājusi dzīve lauku vidē kopš bērnības. Tagad Vizma saka: “Ne sekundi šo izvēli nenožēloju!”

Viņas pacienti galvenokārt ir suņi un kaķi. Ar suņiem daudz ko varot vieglāk “sarunāt”, bet kaķi esot neprognozējamāki. V.Reimandova pieņem četrkājainos pacientus savās lauku mājās Annas pagasta „Ezerkalnos”, kur pirms mēneša ar Eiropas atbalsta programmas palīdzību atvēra savu privātpraksi, kā arī dodas izbraukumu vizītēs uz mājām. Ir noslēgts arī līgums ar Pārtikas un veterinārā dienesta Austrumvidzemes pārvaldi par veterinārārsta darbu Annas pagastā. 
Nokļūst bezdarbnieku rindāsV.Reimandova dzimusi Gulbenes rajonā. “Piespiedu brīvprātīgā kārtā esmu nokļuvusi Alūksnes pusē – kopš 1998.gada un sāku dzīvi no jauna. Bet ar šo dzīves pavērsienu esmu ļoti apmierināta – man šeit patīk. Daudzus gadus strādāju veterinārajā aptiekā Alūksnē kā mazo dzīvnieku veterinārārste un pārdevēja. Dzīves rutīna mudināja startēt konkursā un pieteikties darbā Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvaldē. Tā kā arī šo iestādi skāra reorganizācija, nokļuvu bezdarbnieku rindās,” atminas V.Reimandova. Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 5.marta laikrakstā.

Sarunas par dzīvi