Vienīgais īstais mags ar Mozus grāmatu 10

“Sestā un septītā Mozus grāmata jeb Melnā grāmata” ir neliela, necila pelēki raibos vākos. 1699.gadā tā rakstīta ar zoss spalvu vecajā drukā, kaligrāfiski zīmējot burtus. Grāmatas ārējais izskats ir maldinošs, jo tā sevī slēpjot maģijas spēku. Maģija nozīmē reliģisku priekšstatu un darbību kopumu pārdabiskai iedarbībai uz apkārtējo pasauli.

Virešos dzīvojošais mags Linards Auziņš šo grāmatu saņēmis no kādas paziņas, kura to mantojusi. “Es jau agrāk zināju, ka ir tāda grāmata. Par to biju lasījis raganu prāvās, kuras notikušas Latvijā. Šajos tekstos minēts Veronu Reinis, kuram bijušas maģiskas spējas. Manuprāt, šī grāmata piederējusi viņam,” uzskata L.Auziņš. Viņš domā, ka grāmatas tulkojums tapis Gaujienas pilī, kur savulaik atradies Templiešu bruņinieku ordenis. L.Auziņš skaidro, ka Vecajā Derībā ir iekļautas tikai piecas Mozus grāmatas, bet šīs – sestā un septītā – ir slepenas, jo tajās ir skaidrotas okultas darbības. Senāk tās bijušas iekļautas Bībelē, bet, kad cilvēki sākuši cits citu apburt, tās izņemtas. Iespējams, tāpēc kristieši un jūdaisti uzskata, ka tā ir viltojums, un neatzīst to par Mozus grāmatu. L.Auziņš secina, ka viņi nespēj pieņemt, ka Mozus ir nodevis cilvēkiem zināšanas maģijā.
Par magu var kļūtVirešos dzīvojošais Linards Auziņš atzīst, ka viņš ir vienīgais īstais mags Latvijā. Nu jau vairāk nekā 15 gadus L.Auziņam pieder Melnā grāmata, kas latviešu valodā, iespējams, ir vienīgā. Viņš noskaidrojis, ka Fundamentālajā bibliotēkā ir tikai dažas lapas no grāmatas pēdējās nodaļas. Savulaik tā bijusi Templiešu ordeņa* apmācītu magu rokasgrāmata. Viduslaikos par tās izmantošanu cilvēkus dedzināja uz sārta, taču tagad par to nevienu nesoda. L.Auziņš norāda, ka par dziednieku piedzimst, bet par magu var kļūt cilvēks, kuram ir šī grāmata. Viņš rāda nodaļu, kurā sīki aprakstīts, kas un kā jādara, turklāt viss ir jāizpilda precīzi, citādi nekas nesanāks. “Kāpēc to dēvē par Melno Bībeli? Lai to nelasītu katrs. Bet patiesībā tur nekā melna nav! Arī profesora Pētera Šmita apkopotajos latviešu tautas ticējumos un buramvārdos ir līdzīgas lietas plaši izklāstītas,” uzskata mags.   Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 19.februāra numurā.

Komentāri 10

bālā

Dzīvoju vienā pagastā ar Linardu, viņa pakalpojumus neesmu izmantojusi, bet teikšu tikai vienu: viņš ir diezgan spēcīgs savā melnajā maģijā un neiesaku sprēgāt par viņu.

pirms 7 gadiem, 2013.06.26 12:27

Hmmm

Da ko jūs klausaties lielākas muļķības neesmu dzirdējis... Auziņš ir sviestiņš! Ja viņš ir mags tad es esmu bin lādens... Neklausaties muļķibās! Neviens mags nesvaidās zināšanas jo paši tās nopelna utt.

pirms 10 gadiem, 2010.12.28 14:05

Mimi

bāc, angļu valodā google uzgoglē un novelc, kādas problēmas:)

pirms 10 gadiem, 2010.11.28 22:27

bi

kur ir pieradijums ka ta ir vieniga gramata?
Kam tadas gramatas ir, vina par to neruna....

pirms 10 gadiem, 2010.08.04 12:30

Eli

Vai kadam ludzu butu Linarda Auzina kordinates?Ieprieks pateicos

pirms 10 gadiem, 2010.05.23 05:41

black

Sveicināti!
Lai kļūtu par magu ir daudz jāmācās un tas ir smags un atbildīgs darbs. Melnā grāmata ir maga darba grāmata.

pirms 11 gadiem, 2010.03.11 12:53

magija

kur dabut tadu gramatu loti nepieciesama man

pirms 5 gadiem, 2015.07.06 17:09

III

Ak šausmas,kas par murgiem!!!Tagad katrs,kam nav slinkums,sevi par dziedniekiem un burvjiem uzskata.Bet kur pierādījumi visam,ko korespondente kopā ar raksta varoni samurgoja???

pirms 11 gadiem, 2010.02.20 10:14

Es

Bija laiks, kad vērsos pie viņa pēc palīdzības - jā apsolīja, atbrauca uz tikšanos, iedevu nedaudz naudas, izstāstīju problēmu un norunājām kas katram ir jādara, lai būtu vēlamais rezultāts. Diemžēl tas arī bija viss, vēlāk sazvanoties viņš teica, ka tas darbs neesot priekš viņa. Nu bija vēl pāris reizes, kad naivi domāju - varbūt tomēr, bet visas reizes bija nulles varianti. Tā lūk...

pirms 5 gadiem, 2016.02.08 19:29

Sarunas par dzīvi