"Sprīdīšos" - snovborda šovs 5

4.jūnijā 19.00 "Sprīdīšos", Jaunalūksnes pagastā - snovborda šovs "Snowboards Ral Jam". Spēlēs "Sutas dampis", "Putnu galva", "Konservētie stringi", "Gaterstrādnieki", "Sacramental", "U-13".

Komentāri 5

apmeklētāja

Ļoti oriģināls un interesants pasākums.

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 14:41

Beard

"Spriidiishi" saimniex Gintars (a.k.a. Gwildors, Maaxliniex, Cherbis) jau paspeeja iekomenteet:-] No sevis varu piebilst, ka "Spriidiishi" ir privaatmaaja ar izklaides pasaakumiem sagatavotu infrastruktuuru - 2 estraades, laukums auto novietoshanai, telshu pilseetinjai, tualetes. Ir skanju aparatuura, muuzikas instrumenti - var noorganizeet privaatu balliiti - jubileju, izlaidumu..dajebko.

Tieshaam, diivaini, ka tikai nedaudzi aluuksnieshi zin "Spriidiishus".. Uz "Spriidiishu" skatuves biezhi ir speeleejushi "Linga", "Husquarn", "Skyforger".. taalaakie muuzikji bija no Braziilijas - "Torture Squad". Uz "Sutas Balss" tauta sarodas no visas Latvijas, tuvaakajaam aarzemeem... Tikai aluuxnieshu apmekleejums taads - nekaads;-] Vaina reklaamaa? Viengad pat personiigos auto ar pasaakuma afishaam apliimeejaam - bez juutama rezultaata.

pirms 9 gadiem, 2011.06.01 16:00

gintars

Jau krietnu laiku nodarbojamies ar saistošu un interesantu pasākumu organizēšanu, un mums tas izdodas, jo šie pasākumi atšķiras no citiem, cilvēki kas apmeklē ir forši

http://sutasbalss.1w.lv/
tāpēc ari sniegašovs būs kas savādāks un interesantāks

pirms 9 gadiem, 2011.06.01 12:22

arī atpalicis

Cik saprotu tam pirmam , tāpat kā man - otram durakam - bija jautājums: kas tad ir tie SPRĪDĪŠU saimnieki, kuri dod citiem iespēju izpausties un arī paši organizē... Vai tā ir studija, viesu nams vai cits kas vēl?

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 13:43

sniegaterapija

organizē Alūksnes Snovborda klubs ''sniegaterapija'' kopā ar sprīdīšu īpašniekiem,kas taisa ikgadējo rock mūzikas festivālu ''SUTAS BALSS''.

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 11:16

Citas ziņas