Alūksnieši – čempioni 3

Otrajā atklātajā Latvijas čempionātā plēsīgo zivju makšķerēšanā no krasta čempiona titulu ieguva alūksnietis Igors Dzilna, bet trešo vietu - Modris Račiks, kurš makšķerēšanas sporta sacensībās piedalījās pirmo reizi. Čempionāts notika Menģenē, Ogres augštecē.

“Pirmajā Latvijas čempionātā uzvaru izcīnīja mans skolnieks Sergejs Soldatovs, bet šoreiz – es. Gribēju, lai visi redz, ka varu to izdarīt. Un izdevās! Tiesa, čempionāts bija ļoti grūts, jo visi dalībnieki bija spēcīgi. Cīņa bija smaga, jo tajā piedalījās ne tikai Latvijas spicākie makšķernieki, bet kā viesmakšķernieki bija uzaicināti Krievijas un Baltkrievijas izlases dalībnieki. Taču pārspēju visus, tātad izdarīju to, ko vēlējos,” atzīst I.Dzilna.
Nosakot labākos dalībnieku kopējā vērtējumā, pirmais ir Igors, tad četri viesmakšķernieki, piektais ir Ainārs Eglītis, labi pazīstams makšķerēšanas sportā, bet sestais – alūksnietis M.Račiks. “Par Modri esmu ļoti priecīgs, jo viņa starts bija veiksmīgs. Esmu arī gandarīts, ka vēl viena medaļa ir alūksnietim. Turklāt nu jau divas zelta medaļas ir Alūksnei,” norāda I.Dzilna.

Vairāk lasi laikraksta "Alūksnes Ziņas" 13.jūlija numurā vai pērc maksas rakstu šeit

Komentāri 3

piicka

Tieshaam baigie malachi! neviltots prieks par abiem dizhajiem copmanjiem!

pirms 8 gadiem, 2012.07.14 22:38

copētājs

Malotčiki! Pazīstu abus un varu teikt tikai to labāko. Viņi vienkārši ir to pelnījuši!
Veiksmi Jums pasaules čempionātā!!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.14 10:12

Cope un medības