Sestdien spiningošanas sacensības 4

Sestdien Alūksnes ezerā notiks ikgadējās spiningošanas sacensības “Alūksnes līdaka”. Reģistrēšanās sacensībām notiks Ziemeru pagasta atpūtas kompleksā “Jaunsētas” no pulksten 7.00 līdz 9.00, bet sacensību sākums – 9.15. Cīņa notiks individuālā konkurencē.

Sacensību nolikums paredz, ka tās notiek individuālā konkurencē, dalībnieku skaits nav ierobežots,  netiek dalīti vecuma un dzimuma grupās. Sacensību dalībniekiem vecumā no 16 līdz 65 gadiem, izņemot invalīdus, jāuzrāda derīga makšķerēšanas karte. Visiem sacensību dalībniekiem jāuzrāda derīga makšķerēšanas licence Alūksnes ezerā. Licences un makšķerēšanas kartes varēs iegādāties reģistrācijas vietā.

Galveno balvu pasniegs lielākās (smagākās) līdakas ieguvējam. Uz vērtēšanu tiks nodota viena lielākā līdaka, kuras garums nav mazāks par 60 centimetriem. Gadījumā, ja līdaku svars ir vienāds, uzvarēs garākās līdakas īpašnieks. Paredzētas arī papildu balvas. Rezultātu apkopošana un apbalvošana sākot no pulksten 15.00.

Komentāri 4

tur au nebuus ko spiningot, katru dienu redzams kaa divi frukti ar motoreni piebrauc pie meldriem no Veejinjiem uz armijas daljas pusi un celj kaut ko aaraa no ezera katru dienu. Domaaju, ka tur ir tiikli, nekas cits tur nevar buut. Un ja to dara dienas laikaa, tad gan jau ka ar Aljas atljauju.

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 16:56

:)

Galvenā balva: Dāvanu karte no Jaunsētām 15 Ls apmērā! :)))

pirms 7 gadiem, 2013.06.05 16:46

Cope un medības