Zemledus makšķernieki sacentīsies par Ilgāja zivtiņu

6.februārī Alūksnes novada Veclaicenes pagasta Ilgāja ezerā notiks zemledus makšķerēšanas sacensības „Ilgāja zivtiņa”, ko organizē Veclaicenes pagasta pārvalde, biedrība „Veclaicenes Avotiņš” un Igaunijas Republikas Krabu ciema biedrība.

Zemledus makšķerēšanas sacensības notiks no 12.00 līdz 14.00,  bet sacensību dalībnieku reģistrācija būs no  11.00 līdz 11.30, iepriekšējā reģistrācija no 1. februāra, zvanot pa tālruņiem 64329028, 28381507 Jānim Dambim vai Igaunijā - +372 5130367. Sacensību starts Ilgāja ezerā pie ezera saliņas.

Sacensības notiks individuālā konkurencē. Tā kā tās notiek Igaunijas Republikas tuvumā, dalībniekiem un līdzjutējiem līdzi jābūt derīgām pasēm. Sacensību dalības maksa ir 1 lats (1,42 eiro).

Sacensību dalībnieki individuāli tiks apbalvoti četrās nominācijās: lielākā zivs, lielākais zivju kopsvars (1., 2. un 3. vieta). Ceļojošo kausu „Ilgāja zivtiņa” iegūs tās valsts makšķernieki, kuras sacensību dalībniekiem būs lielākais vidējais zivju svars uz vienu cilvēku (makšķernieku).

Sacensību dalībniekiem un līdzjutējiem jāņem līdzi arī sava krūzīte, karote un šķīvis, lai nobaudītu Ilgāja ezera krastā vārīto tēju un zivju zupu. Sacensību laikā bērni un pieaugušie, kas nepiedalīsies zemledus makšķerēšanas sacensībās, varēs piedalīties dažādās stafetēs un spēlēs.

Cope un medības