Blēdības un izsaimniekošana turpinās

Raidījums de fakto un portāls kas jauns par Alūksnes novadu.Palasīsim!

Par lētu naudu izsolei nodod muižu Alūksnes novadā, kurā ieguldīti 300 000 eiro 13
NOVADU ZIŅAS Vakar 22:24 LTV "de facto"
Skolu slēgšana Latvijas laukos nes sev līdzi arī nepieciešamību pašvaldībām saprast – ko darīt ar bijušajām skolas ēkām. Alūksnes novadā pēdējo deviņu gadu laikā izlemts par desmit skolu slēgšanu. Tagad izsolē nonāks viena no tām. Par pārdesmit tūkstošiem plāno pārdot muižu, kurā vēl salīdzinoši nesen veikti pamatīgi kapitālieguldījumi vairāku simtu tūkstošu vērtībā, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
Visiem zināms, kurš pērk...Arī šajā ēkā , šķiet ieguldīti ES līdzekļi, un cik vērts reāli ir šis īpašums. Cik ilgi par alūksniešiem ņirgāsies???

kurkulis13

Tas jau vēl nav viiss. Būšot turpinājums, gan par 15 māju, gan AN. Šajā raidījumā patika džonis. Nez kāpēc kaska galvā bija? Vai tad žurnālisti sit pa galvu? Un viņa teiciens" ja es būtu turīgs, tad pats iegādātos" Uzmetu acis deklarācijai, manā ieskatā ļoti turīgs. Deklarācijā jau rāda tikai redzamo daļu, pārējo jau atliek minēt cik un kā. Nez kuram čomam ir sagādājis to skolas ēku? Tas ka tur ir viņa interese arī tika pateikts.

pirms 3 gadiem, 2018.04.30 11:00

vellavarti

adļerugu cietumā,ar mantas konfiskāciju.izskatās ka čomaka pofig

pirms 3 gadiem, 2018.04.30 13:06

peteris.apsukrums

Un kur skatās superpareizā izpilddirektore un domes revidentes, kuras Mālupes skolā lika pārsvērt pipartraukus un neatvērtās eļļas pudeles, sainventerizēt mēbeles, kuras pēc tam (iedzīvotāji vēroja)pazuda kurtuves liesmās. Ne Kupca neuzmeta acis sainventerizētajām grāmatām, kuras vēlāk tika nodotas makulatūrā?Labi, ka daži vecāki saglāba šo un to.
Atgādināsim, ka Mālupes renovācijā tika realizēti projekti par 132 940, 59 2. KPF1 – 15.4/106 Kompleksi risinājumi gāzu emisijas samazināšanai Mālupes pamatskolā.Izmaksas -257, 165,79 Par projektu realizāciju tika lemts Alūksnes novada domē.Ēku pēc līguma nedrīkstētu demontēt 5 gadus
Tagad pansionātam - Darbi izmaksās 826 020 eiro, no kuriem 27 406 apmaksā pašvaldība, lai varētu veikt tehniskā projekta un dokumentācijas izstrādei, bet pārējiem darbiem, būvniecībai, būvuzraudzībai, autoruzraudzībai, Valsts kasē lūgs 798 496 eiro lielu aizņēmumu
Šobrīd jaunie logi mētājas izrauti, gan jau varbūt nopārdos un pārvaldes vadītāja tiks pie kārtējā dzīvokļa Rīgā. Pansionāts no zelta. Bet tas vēl nav viss.Katrā gadījumā darbs Eiropas Savienības Revīzijas palātai.

pirms 3 gadiem, 2018.04.30 13:46

janis90

Tikai mieru! Deputāte Jana Z. visu atrisinās!
No twitter @JanaZilkalne
@ltvdefacto pēc noskatītā sižeta par Romeškalna ēku (bijušo skolu) varu pateikt, ka nekāda antropogēnās slodzes mazināšana, caurlūkojot projektu aktivitātes, nenotiks, tikai summu pieaugums gan,+ augot par 20%, tā bija teikts 27.04.2018. vietējās Alūksnes Ziņās 6.lpp.
2015.g. sekoju līdz aktivitātēm par Veclaicenes aizsargājamo ainavu apvidu, DAP izstrādi, tad uzpeldēja info, ka Romeškalna ēku apsaimn. biedr. "Veclaicenes avotiņš", tad tiem draudzīgi pag.pārvaldes vadītāja palūdza atbrīvot pusi ēkas par labu biedr. "Eko teritoriju attīstība"
Romeškalna izsoles noteikumi ļauj izsekot notikumu gaitu, kad Veclaicenes Avotiņam ir palūgts izgrozīt esošo līgumu par labu Eko teritoriju attīstībai, jo tad sekoja ātrā izsole 07.2015. par telpu nomu ar ļoti zemu nomas maksu, kur loģiski pieteicās ETA biedr. izsole par labu ETA

pirms 3 gadiem, 2018.04.30 19:49

Čiekurs Egle

Deputāte Jana Z. neko neatrisinās. Deputāti Janu Z. baltajā namā vairs sen neviens galvā neņem, arī pilsētā starpcitu.

pirms 3 gadiem, 2018.04.30 22:16

kurkulis13

Izlasīju jaunākos brīnumus, ka mūsu gudrie L.Ezera ielas skvērā grib būvēt kaut kādu instalāciju. Tas izmaksāšt ja nemaldos 3500 eirikus. Bet ilgs mūžš nebūšot tikai seši mēneši un tad nojauks. Protams, ka tagad iedzīvotājiem jāziedo lai šo objektu uztaisītu. Vai kāds iedzīvotājiem ir prasījis un vai viņi vēlas kaut ko tādu? Varbūt vajag taisīt ko paliekošu, nevis šādu īslaicīgu. Naudas izmešana un nekas vairāk.

pirms 3 gadiem, 2018.05.07 12:54

peteris.apsukrums

Nu ko jūs gribat – Mālupē tāpat, kā novadā viss ir sashēmots. Kurš būvē pansionātu? Saieta nama vadītājas radinieka firma. Kurš izved būvgružus ? Pagasta pārvaldes radinieka uzņēmums ( Saieta nama celtniecības laikos esot dzīvokli nopelnījuši Rīgā). Kurš uzvarēja konkursā 12 pretendentiem uz vakanto saimnieka vietu? Saieta nama vadītājas vīrs.Tajā visā piedalās izpilddirektore ( konkursos). Nu tāpēc jau abām ivetām mīļākais teiciens bija – neredzam skolai nākotni. Nu kāda nākotne bērniem , ja naudiņa ripo un mīļākā nodarbošanās - apceļo pasauli. Balto galdautu gan neviens mālupiešiem neuzklāja atšķirībā no citiem pagastiem. Var jau būt, ka tās ir tikai baumas....Bet mālupieši tomēr tik akli nav. Žēl. ka tāda attieksme pret pašu cilvēkiem.

pirms 3 gadiem, 2018.05.07 14:29

maris992

Hi,Latvijā viss notiek lai sev ,savējiem gūtu labumu. Valsts....pie kājas !

pirms 3 gadiem, 2018.05.08 16:58