paši sev likums!

G.Zujeva, helēnas 62mājas pilnvarotā!hmm, normāli,cik alūksnes pašvaldība, aluksnes nami ar U. Jaunzemu blēdīgi gudri! cik godīgi ir iekšējie pilsētas likumi, attiecībā pret pilsētas iedzīvotajiem!? par majas apsaimniekošanu jāmaksā par vienu m2 0.60, no vienas mājas noslauc turpat tuvu 2 tūkstosiem. Un visus lēmumus, kas saistās ar māju pienem vienbalsīgi un kā pilnvarotā G.Zujeva to izlemj, nevis kopsapūlcē ar mājas iedzīvotajiem, bet kopā ar alūksnes namu blēdīgajiem ierēdņiem,tagad priekšgalā U.Jaunzems. Ko darīt majas iedzīvotajiem, lai apturētu šo maucību! Jāņem un janoalgo specīgs jurists, kurš tiešā nozīmē izdarīs tā,ka nonaks līdz tiesai visa alūksnes namu bledība, kopā ar G.Zujevu. Cilvēki bez sirdsapziņas, alkatīgi un savtīgi( dzīvnieki), Interesanti cik maksā G.Z, uncik U.J. ieliek kabatā?! Lai tas nak gaismā,lai tauta zin! Korumpētā pašvaldība!? Cik tad vēl ilgi! Kaut kad jau arī naksies par visu atbildēt! Saules mūzu jau neviens nedzīvo, un kapā līdzi cilveks neko nevar paņemt. Visi nonāk savā laikā Dieva priekšā un atbildēs par visu sastrādāto. Tikai atšķirība ir tā,ka kāds aiziet mūžībā ātrak,bet kāds velāk. Dievs saka tā, bezdievis dzīvs nonāk elle un saules gaismu vairs neredz. Lai tad arī tiek uzrādīti visi papīri par visu, bet to jau "alūksnes namu blēdīgais kantoris nevar, nav spejīgi dzīvot godīgi, ir taču savs uzdevums apzagt mājas iedzīvotajus,protams diezgan likumīgi, kur arī tie ieksējie pilsētas likumi ir bledīgi un negodīgi, attiecībā pret tautu, pilsētas iedzīvotajiem, ir jau vēl daudzi kuru kabatās nonāk labs piķis, ( Dz. Ad.), un vel daži tipiņi.... .

kurkulis13

Kaut kā pārāk nesakarīgi viss uzrakstīts. Rodas jautājums, ko esi darījis pats lietas labā. Vai tikai vaimanā un gribi visu izdarīt ar svešām rokām? Ar vienu jau sastapos kurš pat kandidēja par deputātu no saskaņas,gribēja tikt domē, bet visus darbus padarīt ar svešām rokām. Cerams ka esi ievērojis, ka daži alūksnieši ir uzsākuši cīņu ar AN. Lūdzu pievienojies viņiem un kopā būs spēks

pirms 3 gadiem, 2018.07.07 09:59

venture

nu ja, kurkulis ir un ir krupis! eszinu kur tu dzīvo un kas tu esi par ""sabaku"" suns zin ko ir vēmis, atgriežas piue tiem un apēd, tas attiecās uz tevīm!

pirms 3 gadiem, 2018.07.07 14:12

Čiekurs Egle

Uz kāda tad pamata G. Zujeva kļuvusi par pārvaldnieku?! Iedzīvotājiem pašiem par to bija jābalso, ja šāds balsojums nav bijis, tad uz tiesu prom un punkts. Jo savādāk ar AN vairs nav iespējams runāt, ir jāpiekopj tikai spēka tehnika. Starpcitu 60 centi tas vēl nav daudz. Ir mājas kuras jau maksā 1eur + m2. Un tas ir tikai sākums.

pirms 3 gadiem, 2018.07.09 11:49

venture

tieši tā, kādā kārtā, tad Zujeva iecelta par pilnvaroto, tā ir blēdīgās alūksnes namu pārvaldes ierēdņu roka. Tur jau tā lieta, ka alūksnes nami sak uzpirkt mājas vecākos un manipulēt. Bet ja godīgi, tad redz alūksnes pašvaldība to pielauj, tapat kā runājot par apkuri, jo simone ir pašvaldības akciju sabiedrība, kurā piķi iegūst zinami personāži! Un staRP CITU daudz vēl citu mahināciju notiek pilsētā, taču priecīgā zina ir tā, ka gals ir tuvu, viesiem ""smirdoņām:ierēdņiem, korumpētajiem"", jo Dievs visu redz un zin,

pirms 3 gadiem, 2018.07.11 23:05