Alūksnes muzejs

Kas tad īsti notiek Alūksnes muzejā?

Notiek gan, kadru maiņa

ALŪKSNES NOVADA PAŠVALDĪBA
izsludina pretendentu pieteikšanos uz vakanto ALŪKSNES MUZEJA DIREKTORA amatu (uz noteiktu laiku)
Galvenie darba pienākumi: organizēt un vadīt Alūksnes muzeja darbu.
Prasības pretendentam:
augstākā izglītība;
pamatzināšanas pašvaldības iestādes darba organizēšanā (lietvedība, finanšu jautājumi, pašvaldības iepirkumi);
labas iemaņas darbā ar datoru;
B kategorijas autovadītāja apliecība;
laba komunikācija, pozitīva attieksme pret veicamo darbu, augsta atbildības sajūta,
spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Vēlamās zināšanas un pieredze:
- pamatzināšanas muzeju darbā;
- pieredze ES struktūrfondu un citu projektu sagatavošanā un realizēšanā;
- pieredze vadošā amatā ne mazāka kā 3 gadi.

Pieteikuma (motivācijas) vēstuli, izglītības un profesionālās darbības aprakstu (CV) līdz 2015.gada 27.janvārim plkst.16.00 var nosūtīt pa faksu 64381150, e-pastu [email protected], pa pastu vai nogādāt personīgi – Alūksnes novada pašvaldībai, Dārza ielā 11, Alūksnē, LV 4301, 306.kabinets.
Kontaktpersona J.ČUGUNOVA, t.26118815.

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 17:28

haha

Nu vairs ne angļu, ne vācu, ne krievu valoda nav vajadzīga! Tur tagad nav neviena kas krievu val. var profesionāli runāt par muzeja lietām, kur nu vēl angļu vai vācu valodā(kas ir muzejniekam ir visnepieciešāmākā), tāpēc jau nespēj normālu, saturisku vēstures ekspozīciju izveidot.
Izskatās, ka šitās prasības pievilktas čugungalvas kandidātam! Lai aizrijas tie dunduki!

pirms 6 gadiem, 2015.01.13 19:44

da-nu beidziet

mnjāaa... cik gan dažs labs izprot un redz lietas, kā pašam gribas, bet ne tā, kā tās īstenībā saucas - šai vakances izsludināšanai nav nekā kopīga ar kadru mainību, bet gan vistiešākā aizvietošana uz laiku - tas tak ir tikai normāli, jo tā dzīvē notiek ir tā ir pilnīgi likumsakarīga norma darba attiecībās!!!
šī situācija nedod iemeslu domāt par kadru mainību, kā te dažam "labam" izskatās un/vai gribas lietas saukt NEGATĪVĀ gaisotnē!!!

pirms 6 gadiem, 2015.01.22 18:24

Neizpratnē

Kāpēc tik īss termiņš? Kāpēc vietniekam jābūt inženiertehniskā muzejā? Vai profesiju standarts to atļauj? Vai esošajai arī ir šāda izglītība, ož pēc diskriminācijas

ALŪKSNES MUZEJS (reģistrācijas kods 90000019276) izsludina pretendentu pieteikšanos uz vakanto direktora vietnieka amatu(uz noteiktu laiku)
....
Galvenie pienākumi:
- plānot, organizēt un pārraudzīt muzeja saimnieciskos darbus;
- plānot saimnieciskajai darbībai nepieciešamos finanšu resursus, kontrolēt to izlietojumu, nodrošināt budžeta un darba plāna sagatavošanu un kontroli;
- veikt ugunsdrošības, darba aizsardzības un darba vides pārraudzību, darba aizsardzības pasākumu īstenošanas kontroli;
- veikt finanšu piesaistes projektu sagatavošanu un realizāciju;
- plānot, organizēt un kontrolēt muzeja telpu remontdarbus un materiāltehniskās bāzes uzlabojumus.
Prasības pretendentam:
- augstākā izglītība vadībzinātnēs vai inženierzinātnēs;
- pieredze un tiesības veikt ugunsdrošības, darba aizsardzības un darba vides pārraudzību;
- zināšanas finanšu vadības, darba aizsardzības, īpašumu apsaimniekošanas, kā arī tehniskajos un saimnieciskajos jautājumos, tai skaitā zināšanas un pieredze normatīvo aktu izstrādes un piemērošanas jautājumos;
- pieredze projektu sagatavošanā un vadībā;
- prasme patstāvīgi organizēt savu darba pienākumu izpildi un noteikt prioritātes;
- izcilas komunikācijas prasmes, spēja uztvert un analizēt informāciju, prasme strādāt komandā;
- labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office Word, Excel u.c.) un biroja tehniku.

Pieteikuma vēstuli (norādīt 2 kontaktinformācijas rekomendāciju iegūšanai), CV, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2015.gada 11.februāra plkst.13.00 nosūtīt uz e-pastu [email protected], pa pastu vai nogādāt personīgi – Alūksnes muzejā, Pils ielā 74, Alūksnē, LV 4301. Kontaktpersona M.Oldere

pirms 6 gadiem, 2015.02.04 14:52

viedoklis

Protams, ka iepriekšējai nekā nebija! Tagad inženiertehnisko pieprasa, jo jau zināms savējais ieliktenis. Vai karoga iespraušanai vajag augstāko inženiertehnisko, māc šaubas,a Iepriekšējai bija pagrūti pat karoga mastā iedabūšanudabūt, kur nu vēl ar finansu un projektu lietām! PIVs uz to nemaz nevelk.Un kā tad tagad sanāks: tagad ieliks augsti izglītotu darbnieku(par ko es stipri šaubos!), bet vecā nāks atpakaļ ar savu PIVu un to inženiertehnisko atkal metīs ārā?
Finanses un projekti ir jāvelkmuzeja direktoram nevis saimnieciskajam darbniekam. Domei pat tik daudz nav saprašanas!

pirms 6 gadiem, 2015.02.04 17:33

...

Bet direktora taču arī nav, vispār dīvaini te visas tās kadru maiņas notiek, vai probēma gadījumā nav vadībā?

pirms 6 gadiem, 2015.02.04 22:17

Resnais

Nu re!
Vismaz zinās, kur kārtīgu pašmāju ražojumu var baudīt.

pirms 9 gadiem, 2011.12.14 07:21

tutuūd''utt''

Muzejā notiek šis....kalusies un jūti.
http://www.youtube.com/watch?v=cSw_fMMxMU8

pirms 7 gadiem, 2013.11.02 21:04

kā tad nenotiek?!

Notiek gan! vesela varza parazītu saņem smukas algas un ne par ko! Jautājums domei: Cik ilgi ļausiet Veismanei uz tautas kakla?

Pēdējās korekcijas veica Administrators, 2012-12-27 08:00

pirms 8 gadiem, 2012.12.26 22:20

iedzīvotāja

Muzejs savu vārdu ir zaudējis, jo tur tiešām nevienas ievērības cienīgās izstādes,kā agrāk bija. Veisman neko ne zina, ne prot organizēt, un kas tur par kadriem, kuri neko ne māk ne zin. Kauns novada pašvaldībai. Attopieties!!!

pirms 8 gadiem, 2012.12.26 22:57

rr

Ir Alūksnē daži civēki ,kam miera nav.Pāris abižotie ir uzēdušies Municipālajai policijai un vēl daži ,kuriem muzejs mieru nedod.

pirms 8 gadiem, 2012.12.27 18:41

no kas jauns

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/104431/inguna-sudraba-valsts-parvalde-ir-bezjedziga-vide

- Vai Latvijā, jūsuprāt, ir šī kultūra, ka ieceļ valdes locekļus un viņi vairāk domā par to, kā panākt lielāku labumu sev, nevis valsts uzņēmumam?
- Tā ir akcionāra–valsts pārstāvja, ministrijas atbildība par to, kādu izpratni veido uzņēmuma vadība. Ja tas būtu privātais īpašnieks, viņš noteikti sava uzņēmuma vadībā nekad neieliktu cilvēkus, kuri tur reti parādītos, jo viņš nemaksās nevienu latu darbiniekam par velti. Tāpat neieliks sava uzņēmuma vadībā cilvēkus, kuriem nav atbilstošo kompetenču un zināšanu, jo viņš maksā par tām.

Tas attiecās uz Rūpi, Simoni, Alūksnes Namiem, Alūksnes domi un Spodru, Sociālo dienestu utt.

pirms 8 gadiem, 2012.12.27 21:14

Arī

Viņš (uzņēmējs) ir interesēts gūt peļņu un ienākumus. Diemžēl valsts kapitālu pārvaldībā nav tādas izpratnes, tādas attieksmes pret sabiedrisko īpašumu kā pret privāto. Ja tu gribi savu privāto īpašumu vairot, tad ar tādu pašu attieksmi jāizturas pret sabiedrisko, kopējo labumu – kā to ne tikai saglabāt, bet arī vairot tā vērtību.

pirms 8 gadiem, 2012.12.27 21:19

iedzīvotājs

Tu esi aizgājis un apskatījis to vājprātu kas tur valda? Aizej un labi papēti, ja ir smadzenes galvā, tad sapratīsi, ka tas nav muzejs, bet parodija. Kapēc no tautas maciņa algas jāmaksā tādiem, kuri nekā no muzeja lietām nesajēdz un no kuriem naav nekāda sabiedriskā labuma?

pirms 8 gadiem, 2012.12.27 23:09

vērts padomāt

Vai esiet ievērojuši, ka cilvēki, kuri mēdz darīt ļaunus darbus, nespēj sevi mainīt un ar katru dienu kļūst arvien ļaunāki? Tas tā notiek tādēļ, ka viņu ļaunās domas no izplatījuma pievelk sev līdzīgas, kuras pārņem visu prātu un vairs neatstāj brīvu telpu nekam labam. Turpretim labas gribas cilvēks pat nespēj iedomāties, kā tas ir – darīt kādam ļaunu? Un tas ir tādēļ, ka uz šo cilvēku no Kosmosa iedarbojas tikai labs strāvojums. Secinājums ir vienkāršs: Tu saņem tādas enerģijas, kādas ar savu rīcību esi pelnījis. Ja Tev dzīvē neveicas, iemeslu problēmām nemeklē ārējos apstākļos, vai sūri grūtajā Liktenī, bet ielūkojies sevī. Laimīgu Jauno gadu!

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 13:40

Tieši tā!

bezdarbība un savu pienākumu neveikšana, par ko maksā visi Alūksnes novada iedzīvotāji ar saviem nodokļiem ir savtīga, ļauna ar nodomu, mantkārīga, un sabiedrībā rada neapmierinātību gan ar iestāžu vadītājiem, gan ar visu novada domi. Likumsakarīgi. Novada iedzīvotāji nav mierā ar tādu attieksmi pret viņiem, ka ar sūri grūti nopelnīto naudu, nomaksājot nodokļus, negūst pat acij tīkamu kultūrālo, vēsturisko, estētisko baudījumu, ko respektīvi muzejs nesniedz. Turpretim Alda Vernera dabas muzejs, kas piesaista lielas tautas un tūristu masas, tiek apjūsmots, novērtēts ne tikai Latvijā bet Eiropā un pasaulē.

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 15:56

spocins

Bet varbūt tie nav abižotie, kā tu izsakies, bet gan normāli domājoši cilvēki, kurišādi vēlas pievērst sabiedrības uzmanību. Kā saka cenšas pamodināt un iekustināt tautu pārvērtībām. Un nav jāklusē, bet jārunā,lai tie kurus mēs barojām ar algām lielajām, sāktu šīs algas pelnīt, nevis saņemt. Personīgi manā uztverē, muzejs ir zaudējis savu būtību. Ir palicis tikai nosaukums.

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 15:57

vecs kultūras darbnieks

Pilnībā Tev pievienojos. Es nespēju tur vairs aiziet, jo mūs-bijušos tur uztver kā nevēlamus un labāk redz ejam nekā nākam. Agrāk muzejs bija tā vieta, kur varēja aiziet, labas lietas redzēt un parunāties par kultūras un mākslas jautājumiem, pat kafijas vai tējas krūze bija vienmēr sarūpēta mums-vecajiem, jo cik ilgi mums vairs palicis šai saulītē un gribas vēl kautko redzēt dzirdēt skaitu. Bija muzejā dažādi skaisti pasākumi, novadnieku pieminēšanas dienas, labas izstādes....jā tas viss bija....

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 16:10

vecs muzejnieks

Viesmīlība un sirsnība vai nu ir, vai nav. To notēlot nevar.

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 16:49

Kalnietis

Nomierinies! Tev taisnību neredzēt! Datori un mēles klab, bet izmaiņas nav paredzamas.Ej uz tautas namu skaties Kropļus, kā teikts afišā.

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 18:06

ko vēl negribēs

Nabadziņi, Jūs, bijušie muzejnieki, ai, ai, ai, cik grūti laiki pienākuši! Tēju uz tautas kakla sagribējuši iedzert, kā senajos labajos laikos, nav jābrīnās, kāpēc Jūs atlaida.

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 19:35

tikai reāli darbi runā patiesību...

bet varbūt tieši otrādi, vecs muzejnieks godam tika pavadīts pensijā! Uzreiz redzams, ka "ko vēl negribēs" ir no tās slikto alūskniešu sugas, ja spēj veco muzejnieku tikai un vienīgi redzēt kā atlaistu. Senajos labajos laikos reti kuru atlaida, pretēji, kā tas ir šodien - viss jau kā uz delnas redzams!!!

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 22:19

garāmgājējs

a re savukārt Ates muzejā visu laiku apmeklētājus un ikvienu, kas atbrauc ikdienā ciemos cienā gan ar karstu tēju, kafiju gan rupjmaizi, medu un citiem gardiem našķiem, visi apmierināti un arī muzeja reputācija no tā tikai iegūst! Tā ka, ko vēl negribēs, mācies no kolēģiem!!!

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 22:24

skats no malas

Vienubrīd mēģināju saskaitīt cik cilvēku Veismanes mobingošanas laikā ir no muzreja atlaisti vai paši nav izturējuši to vājprātīgo ārdīšanos un ir aizmukuši, sanāca 10(iespējams, ka kādu piemirsu), nu viss štats nomainījies un turpinās vēlreiz nomainīties....kur redzēts, ka apkopējai jāraksta atskaites? KUR??? Kamēr Veismans griezīs priekš domes kretīniem parkus un mežus, tikmēr viņa emma tur sēdēs un turpinās mobingot padotos. Muzeja darba tur nav un nebūs ar tādu direktoru.

pirms 8 gadiem, 2012.12.28 22:30