Gardas pusdienas

Heeeelp , tauta!
Sen sen nav būts Alūksnē . Pēc mēneša plānoju aizbraukt uz dzimto pilsētu.
Padalamies ar vietām ,kur Alūksnē var garšīgi papusdienot , kā arī kur aizvest ģimeni vakariņās. Bez Jolantas un Pajumtes ir vēl kas?

Zebiekste

Varat vēl pamēģināt Benevillā. Vairāk pat iedomāties nevaru, kur varētu. Mēs parasti ēdam Pajumtē, pavārītes ļoti garšīgi gatavo, un normālas porcijas. Jolantā neieteiktu, mēs vairs tur nebraucam, porcijas knapi redzamas, bet cena kā Rīgas dārgākajos restorānos. vienīgais , ja ņem dienas piedāvājumu sanāk lētāk, bet nu tas arī ir aptuveni tāds- griķi ar desu strogonovu :))))) to pašu var dabūt ceļu daļas ēdnīcā, tikai par trīs reiz zemāku cenu :))))) Vēl ir Gustiņš, garšīgi gatavo, bet telpas mazas, knapi var apriezties.

pirms 2 gadiem, 2019.01.25 12:06

pirmdien14

ceļu daļas ēdnīca arī vēl "uz viļņa" ? Nopietni? Tur kaut kas notiek?
pēdējo reizi tur būts firmas ziemassvētku ballē ...pirms padsmit gadiem..

pirms 2 gadiem, 2019.01.28 12:34

Zebiekste

ja gribās lēti un ātri un parastu, vienkāršu mājas virtuvi, tad ceļudaļa tieši laikā, nekas tur nav mainījies. pat telpu izskats :DDDDDDD

pirms 2 gadiem, 2019.01.28 13:48

maza811

nu jau nu jau
laikam zebiekste sen nav bijusi ceļu daļas ēdnīcā...
"nekas tur nav mainījies. pat telpu izskats :DDDDDDD" ? remontē gan tur pa druskai. griesti apšūti zālē, siena izremontēta. nav kā senos laikos. un jā..pavāres nomainītas. vecās slinkas palika :D
cita priekšniecība.
Bet jā - garšīgi un lēti.

pirms 2 gadiem, 2019.01.30 11:53

edcokmo

Hey autor ir tikai 3 varianti - vai nu tu esi marsieties, vai alu cilvēks vai vnk stubls...:D, ...es pieņemu ka pēdējais tapēc došu tev padomu- mūsdienās ir pieejam tāda google piemēram datorä vai arī katram viedtālrunī ir jau brūvējuma versijā iekļauta aplikācija maps....nu tad šajā aplikācijā arī ieraksti super duper sarežğīto atslēgvārdu piem ; "kafejnīcas alūksne" un tev izmetīs visus variantus un tur arī atsauksmes varēsi lasīt no reāliem cilvēkiem kas tur ir bijuši...un tev nebūs jāklausa vienas tikpat pas.tulbas un nezinošas zebiekstes ietekumi kas domā ka te ir tikai 3 krogi...:D

pirms 2 gadiem, 2019.01.26 20:39

Zebiekste

interesanti kāpēc es pēkšņi s.tulba? aizskāru kautkā tavas jūtas personīgi? es domāju, ka manam viedoklim piekritīs daudzi, nevis es viena tā domāju. piekrītu , ka nav tikai šie 3, ka ir vēl pauze, cepurīte, katrīnkrogs, altiņš. bet nu šie visi arī nav vairs no tiem, kur var aiziet. cepurīte, kopš sāka uz svara tirgot, arī kļuva no tām, kam mazas porcijas un gala rezultāts padārgs un piedodiet pavārītes, bet arī negaršīgs, ciets, neizvārīts, pārvārīts (to var redzēt arī pēc cilvēku skaita, agrāk rinda pusdienās bija līdz vetveikalam, tagad pāris cilvēki)... altiņš, nu varat riskēt, nezinu... pauzē kādreiz bija garšīgi, tagad nezinu, sen neesam bijuši. par katrīnkrogu tas pats, pēdējo reizi , kad bijām, bija dārgi un negaršīgi, pēc tās reizes vairs tur nebraucam. Ja braucat no Rīgas, iesaku pa ceļam iegriezties jautrais ods smiltenē, ļoti garšīgi, vienīgais ilgi jāgaida.

pirms 2 gadiem, 2019.01.27 09:51

pirmdien14

Tava super google izmet Ābols , Cepurīte un Pajumte. Un pēdējie komentāri par kvalitāti ir no 2014 gada. ko tur meklēt? tāpēc jautāju forumā, kur drīkst katrs izteikt savas atsauksmes.

pirms 2 gadiem, 2019.01.28 12:31

edcokmo

kā saka d..st nav malku cirst - es pieņemu ka tiešām esi pa.debls un nespēj rakstīt pat dažus vienkāršus vārdus... tad nu klausie lāš..ara : ierakstot: alūksne restorāni - atverās 6 gb,... ierakstot: alūksne viesunams - 9gb,...ierakstot: kafejnīca alūksne - 6gb,...
runājot par atsauksmēm - atkal varu teikt di..st nav malku cirst - atsauksmes ir salīdzinoši svaigas +- dažas dienu vecas vai daži mēneši vecas (un nevajag irst ka no 2014g...)

pirms 2 gadiem, 2019.02.07 20:59

edcokmo

vēl tik paliek jautājums - cik lielam deb.iliķim ir jābūt lai vairāk uzticētos anonīmam frīkam ar niku ''zebiekste'' vairāk nekā reāliem cilvēkiem?!?

pirms 2 gadiem, 2019.02.07 21:01

Verti

edcokmo kāpēc nepalasīt visas atsauksmes. es pat vairāk uzticētos anonīmam, nekā "reālam" , jo daudzi ar savu īsto vārdu sliktu atsauksmi nerakstīs, pārāk mums maza pilsētiņa, kā nākamreiz tur braukt, ja esi nod...sis uzņēmumu atsauksmēs, vai ne? un cik te palasīju, diemžēl pilnīgi piekrītu lielākajai daļai. merķeļa ielā neskatoties uz sakārtotajām telpām, mājīgo vidi, cenas vienkārši atbaida. zupa puskausiņš tur maksā tik cik es varu visu ģimeni ar bērniem pabarot. kā arī bārmenes tādas nervozas, diezin vai pašu darbinieki, vispār tur kādreiz var atļauties paēst? . par maximu arī piekrītu, porcijas mazītiņas, neēdamas un dārgas. pajumtē, vienu dienu garšīgi, vienu nē, pamēģini tad uztrāpīt, kura pavāre šodien. a bet tev ar savu nervozitāti, iesaku labi paēst, jo esi baigi nikns un uzvilkts, pieņemu, ka badā....

pirms 2 gadiem, 2019.02.11 21:01

maza811

Jolantā man ļoti patīk.
Katrīkrogā laikam kā kuru reizi. vai nu maiņas dažādas vai kas. citreiz garšīgi , citreiz nevisai. Bet vieta kā tāda feina.
Ābolā negaršīgi gatavo. Gustiņā vietas pēc neeju. Šausmīgi maza ēstuvīte. Pajumtē 50/50.
Benevilla šobrīd super!
Bet nu cik tautas tik viedokļu.

pirms 2 gadiem, 2019.01.30 12:03

arvis.klava

Uupi , kur liki sievu.lai naak atpakaļ straadaat!
vieniigais smaidiigais cilveeks visaa eestuvee! es par ceļudaļu.
vakaraa iesaku Jolantu , protams ja maciņa biezums atļauj.
cepuriite kopš saaka visu sveert,neizdeviigi.
pajumte pati kaa taada nepiesaista
a pauzee saakusi straadaat veca ceļudaļas pavaare,taa jau ceļudaļaa bija nelaipna,taapeec nevelk uz pauzi.

pirms 2 gadiem, 2019.02.12 10:09

atis1444

teiksu ta, katra estuve ir minusi un plusi. ir gadijies atrast gan matu porcija, gan ko jelu ieest.
piekritu tam,ka jolanta darga.bet tas musu pilseta ka luksus atputas sturitis,ja gribi pa lepno,jabrauc uz jolantu.
pauze man par talu no pilsetas prieks pusdienu maltites. gustinja man negarso ediens. cepurite uzliek porciju naga lieluma,tur pat paest nevar. celjudalja garsigi,gatavo ka majas. meitenes censas.tur ta sieva kontrole kvalitati,nebutu , tas , ari noteikti aizietu estuve pa burbuli. upis nekad nav macejis but prieksnieks,nu tik cik parakstu uzlikt :) labi ka gramatvede gudra un sieva ar smadzenem! kam interese,vinjai feisbuka ir lapa ar pasas gatavotajiem pasutijumiem un klatiem galdiem. ljoti skaisti! (vecas pavares bija par slinku,nenema pasutijumus no svesiem ,nema tikai no draugiem un pazinjam.)
un kas bija ziemassvetkos celjudaljas balle,noteikti pateiks,ka galds bija uzklats kolosals. upi,minuss tavai ednicai-telpas.mekle citas.

pirms 2 gadiem, 2019.02.19 12:08

edite5432

Labdien!
Kopš kura laika ceļudaļā var veikt pasūtījumus ( gaļas un uzkodas un salātus) ? Tur vienmēr atteica. Vienmēr!!!!!!!! Viņas nestrādājot brīvdienās. Tur mainījies personāls? Kur un kam jājautā lai pieteiktu ko garšīgu ?

pirms 2 gadiem, 2019.02.19 12:15

edite5432

................'' kam interese,vinjai feisbuka ir lapa ar pasas gatavotajiem pasutijumiem un klatiem galdiem. ljoti skaisti! "
kā sauc to lapu????????????????????? vai pašu pavāri? kā atrast????????

pirms 2 gadiem, 2019.02.19 12:17

liiiga678

Gint!
Tiešām , padomā par to , kas Tev stāv pie sadales un apkalpo klientus! Kā ne kā tā ir ēdnīcas seja! Tagad kas Tev pie sadales -Viņa tak liek uz šķīvja,ko pati izdomā, nevis ko klients grib. Bija Tava sieviņa , viss bija labi - laipna , smaidīga, visu pastāsta,kas ēdienā pievienots. Bet kas tagad? Jā , grūti pie mums ar strādniekiem , negrib strādāt, bet risinājums jāmeklē. Tā Tu drīz zaudēsi tos pašus klientus,kas vēl tagad nāk.

pirms 2 gadiem, 2019.02.19 12:29

Viedoklis

Ceļu daļa garām, kvalitāte krītas, ēdiens vairāk neēdama kā ēdams, tāpēc klientu arī vairs nav. Švaki.

pirms 2 gadiem, 2019.02.20 12:13

arvis.klava

nuuu nediiiiirs! tieši ceļudaļa viss iet uz augšu. kvalitate kudiš labaka par to,kas bija pirms pusgada.jaa,tur taa kas tagad apkalpo galigi garam,bet zupas kolosalas,otrie garšigi,ik pa laikam kaut kas jauns paradas,ne tikai karbonade kotlete un gulašs.

pirms 2 gadiem, 2019.02.24 19:14

arvis.klava

un kurš teica ka tur klientu nav?
vismaz pastavigie nav aizgajuši ka pauzei! :D

pirms 2 gadiem, 2019.02.24 19:16

ritina12345

Ta kas apkalpo ari ir cilveks ,ja kas neapmierina izsakiet pretenzijas priekšniekiem ,nevis šeit portālā skalojat visas iestades.Jā ceļu daļā ir garšigi

pirms 2 gadiem, 2019.02.24 20:11

liiiga678

neviens jau nesaka ka vinja nav cilveks.ir ok.tik vajg but bik laipnakai pieklajigakai un likt uz skivja to ko kliens prasa nevis " a es tev sho uzlikshu vai es tev to uzlikshu".
A kpc neviens nekomente abolu vai altinju?

pirms 2 gadiem, 2019.02.25 16:36

Verti

Iekomentēšu te, jo te runa iet par jmgr. Biju iegājis pašvaldības lapās, vakancēs. Atkal kārtējo reizi meklē strādniekus., vai ir iespējams cilvēkam izdzīvot ar 430 eur mēnesī? Noņemam nodokli, paliek kautkādi 350, samaksāji par dzīvokli kādus 150. Palika ap 200. Vai var paēst , nopirkt degvielu, ja vēl vajag kādu apģērbu, apavu utt. Īstenībā pat humpalām nesanāk. man piemēram, uz ēšanu, higiēnu utt sanāk, vienā pirkuma reizē veikalā atstāju ap 25-30 (pieticīgi pērkot). Tas ir pēc šī sanāk uz veikalu var aiziet paēst nopirkt tikai kādas 6 reizes. Es visulaiku brīnījos, kāpēc tur nepārtraukti meklē cilvēkus, tagad sapratu. Uztaisiet eksperimentu un parādiet, piemēru, kā var izdzīvot, pāest, ne pasarg ja vēl zāles kādas jāpērk, ar 200 eur mēnesi. Gaidīsim rezultātus. negribu kašķēties, bet šis man tā uzreiz iekrita acīs, tāda alga, ak šausmas, nabaga cilvēciņi, kas ir spiesti iet strādāt par tādu samaksu.

pirms 2 gadiem, 2019.05.30 12:15

Alka

Ha ha ha. Nu kur tad strādniekiem algas kāds var celt, īpaši pie mums? Cienīgmāte tač pa visu pilsētu skrien un lielās ar savām 1000eurvērtajām štātēm, kas ir ikmēneša dārgos ceļojumos sapirktas. Un es nevienu neapmeloju, nevienam tas nav noslēpums, pati skrien taču visiem lielās, rāda bildes, visi sociālie portāli pielikti, lai tik palielītos. tik tas nav kārtīgs uzņēmējs- saimnieks savā uzņēmumā, nav! pirmais - galvenais noteikums, lai būtu strādnieki, kuri turētos pie darba un cienītu bosu, ir laba alga. un tā būtu jābūt.

pirms 2 gadiem, 2019.05.31 18:46

kurkulis13

Ja nezini kā izdzīvot, pajautā pensionāriem, kur pensija ir apmēram ap 200 un zemāka. Dzīvo pieticīgi un tad pitiks un pāri paliks. Arī Alūksnē ir darbavietas kur maksā pieklājīgu algu, bet tur ir jāstrādā, bet bja nestrādāsi tad nenopelnīsi. Visi pieraduši iet uz darbu un saņemt algu. To var darīt tikai Valsts iestādēs. Pie privātā alga ir jānopelna. Un pēdējais ir pats interesentākais. Alūksnē ir bezdarbs, bet nevar atrast strādniekus kas strādātu. Bēdīgs piemērs ir tas auto detaļu cehs. Algas pieklājīgas bija, bet ar to strādāšanu tā pašvakāk. Aizslēdza ciet, bet Valkā strādā uz nebēdu un pat paplašināsies

pirms 2 gadiem, 2019.05.31 10:19

Verti

maksātu normālas algas i strādnieki neietu prom. neesmu dzirdējis, ka tur kur tiešām maksā normnālas algas, cilvēki kursētu prom.

pirms 2 gadiem, 2019.05.31 14:08

strautini5

Vismaz 1000 eiro uz rokas ir jāmaksā, ja grib patstāvīgus darbiniekus.

pirms 2 gadiem, 2019.08.04 09:41

strautini5

Man gan patīk paēst cepurītē, tikai porcijas lielums tur atkarīgs no dāmas kas apkalpo, ja saimniece , tad ir labi, ja jaunās meitenes, tad gan tikai karotīte.

pirms 2 gadiem, 2019.08.04 09:42

edite5432

celjudaljas umniks ar ielicis sludinajumu,ka vajgot darbiniekus. bliiiiin..meitenes, neejat tai bedre stradat! Vinjsh nemaksa neko. Tikko viena pazistama aizgaja atpakalj uz maizes ceptuvi stradat. Ja aiziet atpakalj uz ceptuvi, tad jau nav kkas labs tai virtuve. A viena vel zinu aizgaja jo upis vinju par stulbeni saukaja. Nu normali?

pirms 2 gadiem, 2019.08.19 20:38

iolanta83

Pie upenieka jatiek par miiluliiti.tad tev viss bus atljauts, gan darbu kavet, gan nenakt uz darbu ja pec tusinja nevari pamosties, var ari kaut uzreiz no tusinja uz darbu doties-neko neteiks. Smaidis tev vienmer. I alga bus vienmer laicigi. Tev bus paveicies ja tiksi par miiluliiti. Bet nu nedod dievs nebusi vinjam pa gaumei-vaaks.kasiisies pie katra siikuma, kamer pati neizturesi un aiziesi.

pirms 2 gadiem, 2019.09.01 09:49

edite5432

biju labakas domas par celjudalju. Moz i est tur kkas gatavo labi un porcijas milzigas bet cik dzirdeju-attieksme pret stradnieku nekada ;( visas beeg pdom ka zhurkas no kugja ????

pirms 2 gadiem, 2019.08.19 20:47

Gulijara

Bijām ar ģimeni izlēmuši papusdienot vienā no Alūksnes iestādēm, nevēlos minēt kur. Maltīte bija garšīga, cenas protams vēl garšīgākas, bet nu labi tas tā, var jau šad tad atļauties pašikot :) Bet ar ko kā klienti saskārāmies, ar nepatīkamu pat pretīgu, augstprātīgu īpašnieces attieksmi, protams ne pret mums, tā tik vēl trūka. Bet pret savām darbiniecēm klientu klātbūtnē, kas ir pilnīgi nepieņemami. Ja tu esi īpašniece, vai kas tamlīdzīgs (īsti nesapratām, bet laikam), Savu augstprātību, iedomību, necieņu pret saviem darbiniekiem, kas tev pelna naudu, izrādi kaut kur aiz stūra, vai kur citur. Bet ne klientu klātbūtnē. Protams darbinieces pašas vainīgas, ka tādu ko pieļauj, bet nu ņemot vērā, ka nepārtraukti tiek meklēti darbinieki, tad tagad ir pilnīgi saprotams kāpēc. Nu mēs arī tur vairs neiesim un citiem neieteiksim. Jo kur nav cieņas pret savu darbinieku- naudas pelnītāju, tur arī ēdiens nav ar mīlestību pagatavots un pasniegts.

pirms 2 gadiem, 2019.08.21 15:22

sinchuks007

celjudalja iet pa burbuli!!! tur tam upiniekam sieva kaut cik kaut ko velk kopa tas ari viss. aizies vinja-vaks tai estuvitei!! viens stulbenis njema un iznicinaja labu ednicu. nebaz degunu tur,kur tev nekadas sejegas nava!!! aizpurieti,nac atpakalj!!! aizpurietim vismaz pavares nemainijas tik biezhi ka tagad.

pirms 2 gadiem, 2019.09.03 12:07