"Skolotāji" pilssalas peldētavā

Labdien!

Esot pilssalas pludmalē var ļoti daudz dzirdēt "jaukus" lamuvārdus no 5. - 6.klases (Alūksnes vidusskola, Torņa ielas kontingents) skolniekiem un skolniecēm. Ja agrāk varēja pieiet pie bērna un aizrādīt, tad jau mūsu laikos (paldies bērnu aizsardzības iestādēm) iespējams tevi pasūtīs 3 mājas tālāk, sliktākajā gadījumā "gudrais" bērns kliegs, ka viņam uzmācas. Pludmalē ĻOTI nepieciešams glābējs, kurš novēro, kas notiek uz ūdens un kuram būs tiesības aizrādīt vai pat palūgt atstāt pludmali un vēl ĻOTI nepieciešams ir pašvaldības policijas pārstāvis! Ja to tur nebūs, tas nebrīnieties alūksnieši, ka par jūsu bērniem un pilsētu runās kā par vietu, kur labāk tomēr nebraukt!

Čiekurs Egle

Labrīt! Pagājušogad tur tāpat ārdijās no visām Alūksnes skolām... Jāsāk ar ģimeni. Kāda vēl policija vai glābēji, smieklīgi pašam nav? Policiju pasūta tieši tāpat kā tevi, ne jau pirmo gadu.

pirms 2 gadiem, 2019.06.05 22:30

kurkulis13

Tiešām visādi skolotāji tur ir, bet viņi jau prasa algas pielikumu, vairāk jau Apes, Pils un Laurencenas ielas kontingents, un protams bez ģimnāzistiem neiztikt

pirms 2 gadiem, 2019.06.11 10:27

vellavarti

redz,mēs esam nonākuši pakaļā.tie mazie neaudzinātie puņķēdāji ir ģimenes paraugs,jo tādu puņķēdāju vecāki ir bijuši tādi paši puņķēdāji,pažobelēs auguši.Skumji par tādiem..

pirms 2 gadiem, 2019.08.11 19:42