Latvijas iedzīvotāji aicināti noskaidrot savu spēcīgāko maņu

Tartu pilsēta uzsākusi vērienīgu kampaņu, lai savus dienvidu kaimiņus iepazīstinātu ar pilsētas daudzveidīgo brīvdienu piedāvājumu. Kampaņas tēma ir maņkārīgie latvieši, un tajā uzsvars ir likts uz latviešu vēlmi uztvert, sagaršot, pieskarties un sajust. Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts aizpildīt virtuālo  maņkārības testu, ar mērķi noskaidrot savu spēcīgāko maņu – garšu, ožu, dzirdi vai redzi. Ziņo Tartu pilsētas pašvaldības mārketinga speciāliste Kaari Perm.

Aizpildot testu, dalībnieki varēs piedalīties izlozē, kurā uzvarētājam tiks piešķirta iespēja izvēlēties brīvdienu komplektu visai ģimenei kādā no viesnīcām - Hotel London, Hotel Sophia, Dorpat Hotel vai Hektor Design Hostel un iepazīt Tartu pilsētu.

Kampaņā piedalās arī ceļotājs Māris Olte un raidījumu vadītāja un producente Marta Selecka, kas nogaršos Tartu izcelsmes ēdienus un dzērienus, kā arī risinās ar pilsētu saistītas mīklas. Video ar abu latviešu piedzīvojumiem būs apskatāmi sociālajos tīklos.

Kampaņas mājas lapa: https://mankariba.visittartu.com/

No novembra beigām Tartu tūrisma vietnes visittartu.com versija tagad ir pieejama arī latviešu valodā. Mājaslapa sniedz pārskatu par naktsmītnēm, tūrisma objektiem un aktivitātēm Tartu pilsētā un tās apvidū. Organizētās izlozes dalībniekiem jābūt sasniegušiem vismaz 18 gadu vecumu.

Izklaide