Apē ciemosies Pauls Timrots

8.martā Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā plkst.13.00 būs iespējams tikties ar vairāku satiksmes drošībai un motosportam veltītu raidījumu autoru un vadītāju, kā arī Dailes teātra režisoru Paulu Timrotu.

Projekta "Pacel līmeni!" ietvaros Apē viesojas iedvesmojoši, mērķtiecīgi un radoši cilvēki. Nesen notika tikšanās ar OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandu, jau šonedēļ ar Paulu Timrotu, nākošnedēļ ar Indru Sproģi – grāmatas un animācijas filmiņas "Māci mani, Degunlāci ", bērnu grāmatu "Miljons" un "Joka pēc alfabēts" autori. Tikšanos mērķis - sniegt iedvesmu un motivāciju saviem līdzcilvēkiem, "izraut" no ikdienas pelēcības un ienest kaut mazliet smieklu, pozitīvu emociju un vielu pārdomām.

"Kādēļ Timrots? Gluži vienkārši, jo kolorīta personība, kā arī profesionālis savā jomā. Pieredze dažādu profesiju ampluā - radio un televīzijas autorraidījumu vadītājs, kino un teātra režisors, bijis skolotājs. Viņš spēj aizraut ar savām zināšanām, azartu un runas stilu!" stāsta Apes Jauniešu kluba "Sliedes" vadītāja Liene Ābolkalne un akcentē, ka tikšanos maratons ir tikai sācies.

Skolu ziņas