Apē virmo BMX kaislības 2

Svētdien, 28.augustā BMX sporta veida cienītāji pulcējās Apes BMX trasē uz pirmajām sacensībām pēc trases labiekārtošanas darbiem. Neskatoties uz apmākušos laiku, dalībnieku skaits un atsaucība bija liela. Arī skatītāji ar interesi vēroja sacensības un ar skaļām ovācijām atbalstīja savus favorītus.

BMX trases atklāšana sākās ar Apes Jauniešu kluba „Sliedes” dalībnieka Sandra Januša pateicības vārdiem visiem, kas piedalījušies un palīdzējuši šim sapnim no idejas kļūt par īstenību! Un sacensības varēja sākties!

Kā pirmie startēja mazākie dalībnieki. Vecuma grupā līdz 5 gadiem uzvaru izcīnīja Martins Līvs. Vecuma grupā no 6 līdz 9 gadu vecumam spraigā cīņā - 1.vieta Klāvam Klīdzējam, 2.vieta Kristeram Ivanovam, bet 3.vieta Edgaram Muceniekam. Pusaudžu grupā no 10 līdz 13 gadiem uzvaru izcīnīja Renārs Karro, otrais - Roberts Voropajevs, bet trešais Toms Gailītis. Kā nākamā seko 14-16 gadu vecuma grupa, kurā pārliecinošu 1.vietu ieguva Kārlis Dauškans, 2.vietā atstājot Dāvi Drubiņu, 3.vieta - Matīsam Leimanim. Meiteņu grupā drosmīgi pieteicās tikai viena meitene Zane Repule. Sacensības noslēdza 17 vecuma grupas braucēji, kur 1.vietu ieņēma Roberts Zvejnieks, 2.vietu - Jānis Bēters, 3.vietu - Mārtiņš Franckēvičs. Superfinālā ar pārliecinošu lēcienu uzvaru guva Raivis Levans, aiz sevis atstājot Kārli Dauškanu un Renāru Karro. Braucienā bez ķēdes 1.vietā ierindojās Jānis Bēters, 2.vietā Kārlis Dauškans, bet 3.vietā Raivis Levans.

Noslēgumā Liene Ābolkalne Apes Jauniešu kluba „Sliedes” vārdā lielu paldies saka visiem atbalstītājiem, ar kuru palīdzību un atbalstu trasīte ieguvusi pašreizējo izskatu un kvalitāti. Par ideju – Robertam Zvejniekam un Jānim Bēteram, par tehnisko dokumentu kārtošanu – Jurijam Ronimoisam, Guntai Ļuļei, Anitai Šteinertei, par ieguldīto darbu trases izveidē – SIA „Ceļinieks 2010”, Sandrim Janušam, Apes komunālās nodaļas darbiniekiem, Mairim Levanam, Andrejam Karpinskim un aktīvajiem Apes jauniešiem, par finansiālo atbalstu trases izveidē – ELFLA programmai un Apes novada domei, par materiālu un finansiālu atbalstu sacensību organizēšanai – Indrai Levanei, Aināram Ābolkalnam, Edgaram Strautam, Sandrim Janušam, Aivai Cekulei, Igoram Dzedonim un partijai „Vienotība” un, protams, par darbu AJK „Sliedes” meitenēm – Modai, Zanei, Agnesei, Danai, Dagnei

Komentāri 2

Liene

Vairāk bildes var apskatīt mājas lapā www.ape.lv

pirms 9 gadiem, 2011.09.05 09:45

Skolu ziņas