Atbalsta talantīgus bērnus 5

„Sorosa fonda - Latvija” finansētā projekta „Mūsu idejas – kopienas dzīves uzlabošanai” ietvaros programmā „A un A novada Jaunie talanti” paredzēts atbalstīt Alūksnes un Apes novada talantīgos bērnus un jauniešus.

Kopējais atbalsts programmai „A un A novada Jaunie talanti” ir 1000 latu. “Sniedzot atbalstu talantīgu jauniešu daudzpusīgas un radošas personības turpmākā izaugsmē, tiek netieši atbalstītas arī ģimenes un pedagogi, kuri palīdzējuši talantam veidoties. Novados ir daudz ģimeņu, kuras skaidri apzinās, ka visvērtīgākās investīcijas ir tās, kas veiktas bērna talanta attīstībā, nodrošinot iespēju mērķtiecīgi mācīties un pierādīt savas spējas. Bērns, izveidojies par talantīgu jaunieti, sev izvirza lielus, pozitīvi ambiciozus mērķus, vēloties kļūt par pazīstamu mākslinieku vai atzītu sportistu un nest novada vārdu Latvijā, Latvijas vārdu pasaulē, diemžēl nereti to sasniegšanai pietrūkst konkrētas materiālās vai finansiālās bāzes. Tādēļ nepieciešams radīt iespēju ikvienam šīs vēlmes palīdzēt piepildīt, atbalstot un veicinot neapšaubāmi talantīgo jauniešu personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas,” klāsta nodibinājuma „Alūksnes un Apes novada fonda” valdes locekle Indra Levane.

Projekta laikā liela uzmanība tiek pievērsta tieši jauniešu informēšanai un iesaistīšanai brīvprātīgajā darbā, tādejādi paaugstināt viņu sociālo atbildību. “Aicinām Izglītības iestāžu pedagogus, vecākus un pašus audzēkņus informēt par „talantiem”, lai kopīgiem spēkiem viņus atbalstītu,” norāda I.Levane.

Ar programmas „A un A novada Jaunie talanti” nolikumu un pieteikuma veidlapu var iepazīties AANF mājas lapā: www.aluksnesfonds.lv, kā arī AANF birojā, Dārza ielā 11-104, Alūksnē no pulksten 10.00 – 17.00  Tālrunis: 28642250, e-pasts: [email protected]

Komentāri 5

shit

un kāpēc tad turīgajām ģimenēm vajag atbalstu? ;D

pirms 10 gadiem, 2011.06.11 00:54

Sonja

Nolikumu un pieteikuma veidlapu var atrast www.aluksnesfonds.lv Jaunumos.

pirms 10 gadiem, 2011.06.06 08:47

Loti apsveicami!
Tikai , lai atbalsts nepārvēršas par "Sociālās palīdzības programmu" , bet patiešām atbalstu talantam.Redziet, talantīgi bērni dzimst arī turīgās ģimenēs.

pirms 10 gadiem, 2011.06.03 14:25

Skolu ziņas