Atklāta pieteikšanās uz piekto ZZ Čempionātu

Vakar tika dots starts ikgadējām Zelta zivtiņas un jauniešu organizācijas Avantis rīkotajām skolēnu sporta un prāta spēlēm ZZ čempionāts.

Šīs sporta un prāta spēles norisinās jau piekto gadu, un tās tiek rīkotas ar mērķi skolēnus pievērst aktīvam dzīvesveidam, jo, kā uzskata pasākuma organizatori, Latvijā jaunieši lieto daudz alkohola un tabakas, viņiem ir neveselīgi ēšanas paradumi, mazkustīgs dzīvesveids un diezgan augsti mirstības rādītāji.

"ZZ Čempionāta" pusfināli šogad notiks desmit Latvijas pilsētās – Valmierā, Madonā, Ludzā, Kuldīgā, Dobelē, Daugavpilī, Rīgā, Ogrē, Jelgavā un Liepājā. Savukārt maija beigās pusfinālā uzvarējušās klases sacentīsies par sportiskākās, drosmīgākās, atjautīgākās un radošākās klases titulu, kā arī vērtīgām balvām lielajā finālā Rīgā.

"ZZ Čempionāts" ir tradīcija, kas ik gadu vieno vairāk nekā 400 klases vai aptuveni 10 000 skolēnu no visas Latvijas. Sacensības šogad notiks jau piekto gadu un šogad tajās par uzvaru cīnīsies 500 klases jeb 12 500 skolēnu. Dalībnieku skaits sporta spēlēs tiek palielināts līdz ar augošo klašu pieteikumu skaitu - pagājušogad sacensībām pieteicās 1800 klases vai 45 000 skolēni.

Pieteikt savu klasi ZZ Čempionātam un saņemt pirmo uzdevumu var jau no 1. līdz 27.martam, reģistrējoties www.zzcempionats.lv.

Skolu ziņas