Darbu sāk „Skolu SOS” 1

Darbu sākusi Draudzīgā aicinājuma kustības skolu atbalsta projekta „Skolu SOS” mājas lapa “www.draudzigaisaicinajums.lv”.

Ikviena Latvijas skola tajā var publicēt savas vajadzības, bet tie, kas jūtas īpaši piederīgi šai skolai – bijušie absolventi, vecāki, kuru bērni mācās šajā skolā, uzņēmums, kas darbojas skolai kaimiņos un citi – palīdzēt šīs vajadzības atrisināt vai arī nodot ziņu tālāk kādam, kas spētu sniegt atbalstu. „Tā ir palīdzības platforma skolām, kuras mērķis ir nodrošināt Latvijas skolēnus ar visu, kas nepieciešams kvalitatīvai un mūsdienīgai izglītībai,” skaidro mājas lapas autori. Lai nodrošinātu konkurētspējīgu izglītības līmeni, skolām nepietiek tikai ar valsts piešķirto finansējumu un pašreizējo materiālo bāzi. „Skolu SOS” ir iespēja radīt atbilstošu vidi jau tagad. Mājas lapas darbības pirmajā nedēļā SOS signālus nosūtījušas vairāk nekā 20 Latvijas skolas. Starp tām ir arī Alūksnes pilsētas sākumskola, kas paudusi vēlmi pēc interaktīvās tāfeles.

Komentāri 1

Dīvainības mūsu valstī un pašvaldībās turpinās.Cik ilgi būsim piederīgi šai valstij? Izglītība skaitās bezmaksas, bet konkurētspējīgu izglītību nevar nodrošināt, jo trūkst elementāru lietu.Atkal ziedosim iestādēm!! Cik var maksāt visiem pēc kārtas papildus jau samaksātajiem nodokļiem?

pirms 9 gadiem, 2011.11.17 18:27

Skolu ziņas