Ēnu diena būs

Atbildot uz daudzajiem jautājumiem par to, vai šogad notiks „Ēnu diena”, tās organizatori - biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Latvija, informē, ka „Ēnu diena” norisināsies 2009. gada 18. februārī sadarbībā ar SEB banku.

Lai sniegtu skolēniem iespēju ieskatīties savas sapņu profesijas ikdienā un uzzināt vairāk par nepieciešamajām zināšanām un prasmēm, JAL „Ēnu dienai” plāno piesaistīt vēl vairāk uzņēmumu un institūciju. Ņemot vērā šī brīža situāciju ekonomikā, darba devējiem ir svarīgi motivēt potenciālos darbiniekus izvēlēties apgūt tieši to profesiju un nozari, kurā darbojas viņa pārstāvētais uzņēmums. Tāpat skolēniem ir svarīgi saprast, kāda profesija viņam ir piemērota un „Ēnu diena” ir lielisks veids, kā gūt pirmo priekšstatu, pavadot dienu kopā ar konkrētās nozares un jomas profesionāļiem.

Savukārt, lai iepazītu studentu dzīvi un izvēlētos sev piemērotāko augstskolu, 2009. gada pavasarī tiks rīkota „Ēnu nedēļa augstskolā”, kuras laikā visas nedēļas garumā būs iespēja „ēnot” studentus Latvijas augstskolās.

JAL aicina skolēnus jau laicīgi izvēlēties, kādas profesijas pārstāvja “ēna” viņš/viņa vēlētos būt, tāpat arī uzņēmumu, kurā „ēnot”! Uzņēmēji un citi „Ēnu dienas” dalībnieki ir aicināti pieteikt savu dalību pasākumā, sūtot informāciju uz e-pastu [email protected].

Skolu ziņas