Liepnas jaunieši sapņo par savu skeitparku 7

Liepnas pagasta jaunieši kopā ar Alūksnes un Apes novada fondu sapni par skeitparka izveidi ievietojuši sociālajā vietnē www.labdaribasfaktors.lv, līdz ar to ieceres piepildīšanai sākta ziedojumu vākšana.

Jau vairākus gadus Liepnas bērni un jaunieši sapņo par savu skeitparku, kaut vai skeitparciņu, kaut vai viena rampu, kur nodarboties ar BMX un skeitošanu. “Dažiem no mums jau ir savi riteņi, mēs savācamies pēc stundām un trenējamies paši savā nodabā, būvējam mazas "trasītes", rīkojam sacensības, dalamies ar tiem, kuriem nav aprīkojuma un sapņojam.... Mēs sapņojam savu lielo sapni, ka arī reiz šeit pierobežā, tālu no Rīgas, pie mums laukos būs savs Liepnas Skeitparks. Tad gan mēs sarīkotu lielus svētkus! Par godu visiem - mums, mūsu vecākiem, projekta vadītājiem, atbalstītājiem! Šodien mēs sūtam savu sapni pasaulē,” savā pieteikumā raksta liepnenieši.

Labdarības Faktora vadītāja Ilze Šēfere-Siliņa skaidro, ka sociālā vietne radīta, balstoties uz ziedotāju vajadzībām - vizuāli redzēt ziedojuma mērķi, nodrošināt caurskatāmību, savstarpēju komunikāciju un līdzdalību. Savukārt labdarības organizācijas ziedojumus iegūst nepastarpināti 100% apmērā no ziedotās summas un var piesaistīt arī mantiskos ziedojumus.

Komentāri 7

Stella

Stulbie -- ES, ZINU, JĀ :), UN Ū! Mūsu jaunieši tieši tāpēc nodarbojas ar stulbībām, ka nav ar ko citu nodarboties, paldies, ka vismaz paši jaunie kaut ko grib uzsākt un atkal kaut kādi lohi ( jūs visi iepriekšminētie ), ņematies, ka liepnenieši neko citu nespēj! Palasiet kaut vai cik un kādās olimpiādēs Liepnas vsk bērni dabūj pirmās vietas! Mūsu jaunie ir ļoti gudri un atraktīvi! Turieties, jaunieši, lai Jums veicas!

pirms 10 gadiem, 2011.03.14 14:42

es

ō nu forši, kautkādai liepnai tiek skeitparks, kas ir katrā normālā pilsētā, bet, protams, alūksnē jau nekā!

pirms 10 gadiem, 2011.03.14 14:31

jā:)

Piekrītu- "zinu''! Atbalstīsim vien to sportu un kultūru, kāda nu mums ir tagad, apmeklēsim regulāri sporta stundas, popularizēsim aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, ierobežosim smēķēšanu ap skolas stūriem!!!

pirms 10 gadiem, 2011.03.14 11:32

kavi

pirms vairākiem gadiem Gulbenē dažiem jauniešiem BMX faniem, vācot parakstus, izdevās panākt savu rampu! Šobrīd rampa vairs neesot labā stāvoklī, bet jaunieši atkal sarosās un cer iegūt uzlabojumus un jauninājumus savā atpūtas, izklaides vietā. Uzskatu šādas aktivitātes par pozitīvām tā iemesla dēļ, ka BMX, skrituļošana u,tml. ir sports, sava veida māksla un kultūra

pirms 10 gadiem, 2011.03.12 23:25

zinu

lai Liepnas jaunatne iemācās uzvesties.apdzerās un uzvedās kā šakāļi.

pirms 10 gadiem, 2011.03.11 19:39

Skolu ziņas