Mudina jauniešus uzsākt biznesu 3

Alūksnes novada pašvaldība aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 30 gadiem piedalīties jauniešu biznesa ideju konkursā komercdarbības uzsākšanai. Pieteikumus konkursam var iesniegt līdz 20.augusta pulksten 17.00.

“Konkurss tiek organizēts, lai veicinātu komersantu veidošanos novadā, motivējot jauniešus sava biznesa izveidei. Uzvarētāji iegūs tiesības slēgt līgumu ar pašvaldību par finansējuma saņemšanu komercdarbības uzsākšanai. Konkursam pašvaldība paredzējusi 4000 latus. Summa, ko piešķirs vienam konkursa uzvarētājam, nepārsniegs 2000 latus,” informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Iesniegtajos projektos atbalstāmas būs izmaksas, kas saistītas ar komercdarbības izveidi, sākotnējiem ieguldījumiem pamatlīdzekļos, kā arī nemateriāliem ieguldījumiem, projekta tāmes izmaksām: specifiskas tehnikas un/vai iekārtas iegādi, ārpakalpojumu izdevumiem (grāmatvedības, juriskonsulta, uzņēmuma reģistrācijas izmaksas), interneta mājas lapas izstrādi, licenču iegādi, specifiska rakstura datorprogrammu iegādi, specifiska rakstura darbaspēka apmācību, preču zīmju reģistrāciju, telpu remontu izmaksas, ja ir telpu nomas līgums, patentu reģistrāciju un citām pamatotām vajadzībām.

Pieteikumu konkursam var iesniegt Alūksnes novadā dzīvesvietu deklarējuši jaunieši, kuri apņemas nodibināt un reģistrēt komercreģisrā komersantu vai uzsākt komercdarbību novadā, ja tiks pieņemts lēmums par finansējuma piešķiršanu. Jāņem vērā, ka pretendents nevar būt iepriekš veicis uzņēmējdarbību un nevar būt īpašnieks jau esošam uzņēmumam. Aizpildītu pieteikuma veidlapu  kopā ar iesniedzēja dzīves un darba aprakstu (CV) var nosūtīt pa pastu Alūksnes novada pašvaldībai Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301, ar norādi “Jauniešu biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai Alūksnes novadā”.

Konkursa nolikumu var atrast pašvaldības mājas lapā “www. aluksne.lv” sadaļā “Konkursi”. Pašvaldības kancelejā vai nosūtot pieprasījumu pēc papildu informācijas var precizēt neskaidros jautājumus. Tos var uzdot, rakstot uz e-pasta adresi “[email protected]”. Konkursa rīkotāja kontaktpersona ir Plānošanas un attīstības nodaļas vadītāja Arita Prižavoite, tālruņi 64381475 vai 26668502.

Komentāri 3

šumilkins

bizness - nopirkt pasātu un uz Krieviju.

Peļņa mežonīga.

pirms 9 gadiem, 2011.07.07 19:35

:))

Labāk lai iet uz jauniešu inkubatoru un būs okey! Man sanāca! Bet šite laikam nav. :(

pirms 9 gadiem, 2011.07.06 23:19

Skolu ziņas