Notiks jauno mūzikas grupu konkurss

7. janvārī Ropažu Kultūras unizglītības centrā norisināsies jauno mūziķu konkurss "Melodija". Konkurss tiek rīkots ar mērķi  atklāt jaunus, talantīgus un daudzsološus jaunos mūziķus no visas Latvijas. Pēc konkursa labākajām grupām tiks dota iespēja sevi apliecināt Latvijas vadošajiem izklaides industrijas profesionāļiem.

"Konkursā piedalīties ir aicinātas jaunās mūziķu grupas no visas Latvijas, bez vecuma ierobežojuma. Dalībniekiem konkursā būs jāizpilda divas dziesmas pēc brīvas izvēles. Būtiskākie  vērtēšanas kritēriji – repertuāra izvēle un tā sarežģītības pakāpe, priekšnesumu mākslinieciskā kvalitāte kā arī tehniskais izpildījums un izpildījuma oriģinalitāte," informē konkursa organizatori.

Lai pieteiktos konkursam nepieciešams aizpildīt  pieteikuma anketu,ko līdz ar nolikumu var pieprasīt elektroniski: [email protected]. Pieteikuma anketas tiks pieņemtas līdz 1. janvārim

„Konkurss ir solis uz tālākiem sasniegumiem, tā ir iespēja gūt jaunu pieredzi un veidot kontaktus ar profesionāliem mūziķiem, tas varbūt ikviena jaunā mūziķa ceļa sākums uz lielo skatuvi,” piebilst organizatori.

Skolu ziņas