Olimpiādēs labi rezultāti

Alūksnes rajona skolu audzēkņiem ir aizritējušas pirmās šī mācību gada olimpiādes, kurās uzrādīti labi rezultāti. Alūksnes rajona izglītības pārvaldes izglītības metodiķe Vera Zučika informē, ka 7.-8. klašu latviešu valodas olimpiādē mazākumtautību programmas apguvējiem piedalījās tikai Pededzes pamatskolas skolēni.

Visi trīs skolēni, Džaneta Bogdanova, Ivans Krutins un Romāns Uhtomskis, tālāk tiek ieteikti Valsts olimpiādei, bet par to lems ministrija.

Rajona angļu valodas olimpiādē 8.klasēm piedalījās 26 skolēni no dažādām rajona skolām. V.Zučika saka, ka tā ir tradicionāla rajona olimpiāde un Valsts olimpiādes nav. Labāko rezultātu uzrādīja Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolniece Madara Avota, 2.vietas ieguva ģimnāzijas skolēni Sanita Sinka, Renāte Ribaka, Reinis Riekstiņš, 3.vietas guva Anita Svarupe no Ziemeru pamatskolas, Madars Ezeriņš no Malienas pamatskolas, Sintija Stalbe un Laura Elīna Ikere no ģimnāzijas.

No 11.-12.klašu angļu valodas olimpiādes Valsts mēroga olimpiādei virzīti pieci audzēkņi – četri Alūksnes Valsts ģimnāzijas skolēni, Filips Alpe, Harijs Arājs, Elita Fussa, Diāna Zelča un Anna Loča no D.Ozoliņa Apes vidusskolas.

Šogad rajonā notiks vēl divas olimpiādes. 21.novembrī būs vācu valodas, bet 4.decembrī bioloģijas olimpiāde 9.-12. klašu skolēniem. V.Zučika izsaka pateicību skolotājiem, kuri sagatavoja bērnus olimpiādēm.

Skolu ziņas