Organizē nodarbības vecākiem

Lai stiprinātu sadarbību starp audzēkņu vecākiem un bērnudārzu, Jaunalūksnes pagasta pirmsskolas izglītības iestādē “Pūcīte” organizē dažādas radošas nodarbības bērnu vecākiem.

Radošās darbnīcas vecākiem “Pūcītē” organizēja jau pērn, veidojot želejsveces un stilizētu eglīti. Tagad “Pūcītes” iestādes padomes darba grupa guva nelielu finansiālu atbalstu – 70 latu apmērā - Alūksnes un Apes novada fonda izsludinātajā projektu konkursā savai iecerei “Radošās darbnīcas “Pūcīte””, kas ļauj iesākto turpināt, iegādājot materiālus darbam. Nodarbībās aicināti iesaistīties gan “Pūcītes” audzēkņu vecāki, gan citi interesenti no Jaunalūksnes pagasta.

“Pirmā nodarbība “Ziedu raksti Kolberģī” notika Zinību dienā, un to īstenojām kopā ar Jaunalūksnes pagasta pensionāru padomi, veidojot dažādus etnogrāfiskos rakstus pie Kolberģa tautas nama. Nesen bija nodarbība tētiem, lai gatavotu dažādas informatīvas koka norādes. Esam pateicīgi Alūk­snes novada domes deputātam un “Pūcītes” padomes loceklim Verneram Kalējam par kokmateriālu dāvinājumu, pededzietim Viktoram Hodovam par norāžu sagatavēm un darbīgajiem tētiem, kuri tās izgatavoja. Kad būsim guvuši visus nepieciešamos saskaņojumus, varēsim norādes izvietot Kolberģa centrā,” stāsta “Pūcītes” iestādes padomes priekšsēdētāja un projekta vadītāja Ieva Mellīte. Viņa atklāj, ka oktobra beigās būs zīda apgleznošanas nodarbība “Uzglezno šalli/lakatu sev pats!”. Līdz nākamā gada februārim notiks vēl vairākas nodarbības: “Sašūsim astes”, kā laikā šūs visus alfabēta burtus bērnudārza vajadzībām kā mācību materiālus; nodarbībā “Filcēšana ir lieliska” mācīsies filcēt, bet nodarbībā “Dekupāža? Tas ir vienkārši!” veidos interesantus darbus šajā tehnikā.

Skolu ziņas