Pagarināts darbu iesniegšanas termiņš foto un videoklipu konkursam 1

Līdz 29. aprīlim ir pagarināts darbu iesniegšanas termiņš fotogrāfiju un videoklipu konkursam „Mans Alūksnes novads”, ko organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centru, Izglītības pārvaldi un Tūrisma informācijas centru.

Jauni cilvēki vecumā līdz 30 gadiem tiek aicināti iesniegt fotogrāfijas un videoklipus, kas raksturo Alūksnes novadu un tā sabiedriskās aktivitātes kādā no šīm tēmām: kultūrvēsturiskie objekti, novads visos gadalaikos, tūrisms, aktīvā atpūta un sports, kultūras, sporta un izklaides pasākumi, kā arī var tikt atspoguļoti inscenēti notikumi, informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs žūrija, atlasot labākos fotoattēlus, kas būs apskatāmi izstādē, un labākos videoklipus, ko varēs redzēt Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv. No konkursam iesniegtajiem darbiem tiks atlasīti mākslinieciski kvalitatīvi darbi, kas būtu izmantojami dažādiem pašvaldības prezentācijas materiāliem un pasākumiem.

Fotogrāfiju konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji, kā arī labākā videoklipa autors konkursa noslēgumā saņems naudas balvas, foto izstādes atklāšanas pasākuma laikā pēc skatītāju balsojuma tiks noteikts arī Skatītāju simpātijas balvas ieguvējs.

Darbus konkursam var iesniegt līdz 29. aprīļa pulksten 17 Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā Pils ielā 74, Alūksnē.

Ar konkursa nolikumu lūdzam iepazīties Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā Pils ielā 74, Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv un Alūksnes Bērnu un jauniešu centra mājas lapā www.abjc.lv, elektroniski to var saņemt, sūtot pieprasījumu uz adresi [email protected].

Komentāri 1

?

vai tad tāds Alūksnes tūrisma informācijas centrs vel pastāv? Draudēja taču likvidēt!

pirms 9 gadiem, 2011.04.19 09:55

Skolu ziņas