Par „Mis” un „Misters” tituliem cīnīsies seši pāri 20

Svētdien notikušo konkursa „Mis un Misters Alūksne 2008” atlasi tā organizatori gaidīja ar bažām. Pērn konkursa norise izpalika nepietiekamā dalībnieku skaita dēļ, kas kļuva par galveno bažu iemeslu arī šoreiz. Tagad ir zināms, ka, pēc iepriekšējā gadā ieturētās pauzes, tradīcija turpināsies ar jaunu sparu un jau novembrī no sešiem pāriem tiks izvēlēti jaunie „Mis un Misters Alūksne” titulu ieguvēji.

„Domāju, ka pārtraukums konkursam ir nācis tikai par labu. Ja tā nebūtu, tad diez vai tā interese būtu tik liela, kā tagad,” uzskata „Mis Alūksne 2006” titula ieguvēja Baiba Vējiņa – Ruciņa. Tieši viņa bija tā, kas Alūksnes tautas nama foajē sagaidīja konkursa pretendentus, sniedzot viņiem nepieciešamo informāciju un sagatavojot pirms došanās pie žūrijas: konkursa organizatores Evitas Bogdanovas, „Misters Alūksne 2006” titula ieguvēja Roberta Gurska, friziera un pasākuma sponsora Māra Vīgupa, fizioterapeites Līgas Tomsones un vērtēšanas komisijā pieaicinātā eksperta Sandras Apines.

Katrs ar savu mērķi

Uz konkursa atlasi ieradās gandrīz 20 jauniešu. Vairums no viņiem – pēdējo vidusskolas klašu audzēkņi, no kuriem daži uz atlasi devās piepildīt sen lolotu sapni, bet citi, draugu un paziņu mudināti – pieņemt jaunus izaicinājumus. Atsevišķi jaunieši dalībai konkursā pieteicās vien pēdējā brīdī, kad, atlasei tuvojoties beigām, skaitliskā mazākumā esošie puiši aicināja savus draugus un paziņas pievienoties dalībnieku pulciņam. „Jau pirms atlases mēģināju stimulēt savus draugus man pievienoties, taču izdevās pierunāt tikai vienu meiteni,” atzīst Jānis Golubevs, kas konkursam nolēmis pieteikties, lai pamēģinātu kaut ko jaunu.

Par jaunu pieredzi un izaicinājumiem, iesaistoties konkursā, domājusi arī Ieva Skuja, kas gatavošanās procesā labprāt iegūtu jaunus draugus un iespējas sevis pilnveidošanā. „Neko tādu iepriekš neesmu darījusi, tāpēc arī pieņēmu tādu lēmumu. Domāju, ka, lai kas arī tālāk notiktu, pazaudēt neko nepazaudēšu,” viņa saka. Savukārt Oksana Dugane no Zeltiņu pagasta bija viena no diviem pretendentiem, kura uz atlasi ieradās kopā ar māmiņu. Kā izrādās, viņas sniegtais atbalsts meitenei bijis sevišķi nozīmīgs, jo jau vairākus gadus konkursā piedāvātās iespējas ir meitenes klusi lolots sapnis. „Fotografēšanos un uzstāšanos uz skatuves esmu izmēģinājusi jau skolā. Man tas vienmēr ir paticis, tāpēc ļoti ceru uz iespēju beidzot piedalīties šajā konkursā.”

Jaunieši ir kolorīti

Tiesa, kuri no visiem jauniešiem būs kļuvuši par konkursa dalībniekiem, varēs uzzināt tikai piektdienas vakarpusē, kad, individuāli uzaicinātiem, konkursantiem plānota pirmā kopīgā tikšanās. B.Vējiņa – Ruciņa, vērtējot redzētos jauniešus, atzīst, ka viņi visi ir gana kolorīti, lai atšķirtos no pārējiem un spētu papildināt viens otru. Tāpat viņa uzsver, ka izšķirošos panākumus noteiks darbs nodarbībās, par ko atgādina arī konkursa organizatore Evita Bogdanova. „Atlasē jau viņi visi bija apņēmības pilni cīnīties līdz galam,” viņa saka. „Tā kā šogad bija ļoti nopietna žūrija, cerams, pašu dalībnieku teiktais saskanēs arī ar darbiem turpmākajās nedēļās un tam būs savi rezultāti.”

Komentāri 20

Gatis

Jaunieši, kuri piesalīsies konkursā ir zināmi - pilnīgi oficāla informācija no konkursa oficiālās mājaslapas www.misaluksne.lv

jauki, ka 16 jaunieši ir spējuši uzdrīkstēties un piedalīsies konkursā. Atliek vienīgi novēlēt viņiem veksmi un izturību, kā arī iegūt gan jaunas zināšanas, gan jaunus draugus!

pirms 12 gadiem, 2008.09.14 16:30

Kārlis

"Es rīkoju skaistumkonkursus, televīzijas šovus" - jokdaris:D Vienīgais ko Tu rīko ir saviesīgie vakari kopā ar draugiem pie sevis mājās, kad vecāku nav mājās...

pirms 12 gadiem, 2008.09.12 00:25

čapajevs

Peķku vajag abus ar aņku arī sūtīt uz skaistumkonkursu, nav ko taisīt rindas pie ārsta un traucēt slimniekus.

pirms 12 gadiem, 2008.09.11 23:08

grieta

Tas saucās garīgi slims, kam patīk tāda nodarbe kā cilvēku kacināšana. Cilvēk Peķka griezieties pie ārsta, kamēr tas nav aizgājis šizofrēnijā.

pirms 12 gadiem, 2008.09.11 20:40

peķka

Es rīkoju skaistumkonkursus, televīzijas šovus un ierīkoju portālus, kur muļķiem izraksties....
Mani uzjautrina tie komentētāji kas cenšas diskutēt ar tiem kuri šeit zirgojās. Lielā daļa vienkārši raksta glupības un tad uzjautrinās lasot publikas reakciju....

pirms 12 gadiem, 2008.09.11 19:27

Ansītis

Nevajag stresot , Kārli !! viss kārtībaa :)

pirms 12 gadiem, 2008.09.11 17:45

Kārlis

Aklais ir pilnīgs noob! Nožēlojami...skaudība ņem virsroku :(

Peķka, ko dari Tu? Vajag darīt ko lietderīgāku? Domāju, ka šī ir viena no lieliskākajām iespējām sevi pilnveidot/attīstīt...

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 23:24

Hmmm

Tā no jauniešu puses ir liela uzdrīkstēšanās un drosme. Arī es esmu jauniete, bet nu nespētu piedalīties tada konkursa, vienmēr atdoru kādus kompleksus sevi.
Lai konkursantiem veicas un organizatoriem pietiek enerģijas!

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 17:24

Sieviete

Klau, nu neiet mums te Latvijā nevienā jomā.Paskatieties cilvēki,ko paši sarakstiet, vai tad ar tādām emocijām un skatu uz dzīvi kaut ko labu var sagaidīt. Vienas negācijas, to pašu saņemam arī atpakaļ.Atklāti sakot - šie nopēlumi ir no tiem,kas vispār pat nezin, kas tur notiek. Pareiz kāds saka, izdariet paši kaut ko un tad runājiet. Un puikas malači, ka iet un piedalās, vismaz valsi iemācās dejot un runāt. Vai tad rakstus nelasiet - paskat kādi izglītoti jaunieši. Ko viņi ir zaudējuši?itin neko, tikai ieguvuši. Ja kādam nepatīk, lai neskatās, mums taču ir izvēles brīvība. Peķka uzsauc mums Misis pasākumu, mēs alūksnieši labprāt to apmeklētu. Un cienītā konkursa organizatore varbūt var sarīkot konkursu mums apalītēm, vai tad tas arī nebūtu jauki!?

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 12:37

no malas

peķka-lol...sajēdz ko runā,no kura laika par šādu titulu cīnās onkuļi un vecenītes? :D
sajēdz ko runā?

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 23:24

peķka

Es gribu sieviešu, nevis sīko skuķu skaistumkonkursu! Alūksnē ir tik daudz superīgu trīsdesmitgadnieču, šitās jaunkundzes lai mācās skolā.
Un puikām tur vispār nav ko darīt - atradušās topmodeles ar olām, vajag darīt ko lietderīgāku.

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 23:14

bez centimetriem

Paldies 'jaunskungam' par komentāru - citādi tiešām mēs, 'bez centimetriem', skatot šādus konkursus sākam justies mazliet... laiarī visādi citādi esam labās domās par sevi...:)

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 22:36

jaunskungs

Nesaspringstiet īpaši - tas jau tik tāds noteiktu parametru miesas uzbūves homo sapiens amerikānisks pasāciens. Pastulbi taču, ka visšarmantākās meitenes netiek kronētas kā smukākās tikai trūkstošu centimetru pēc. :)

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 22:20

Cilvēks

Kad beidzot kautkas notiek Alūksnē,tā uzreiz tik nopelt un nopelt....cilvēki,izdarat paši reiz kautko pirms noliekat citus!

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 22:13

yesssssss

... arī te alūksnieši ķeras pie pulgošanas un uzbraucieniem... Lai dzīvo interneta anonimitāte !!!!!!!!! :D

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 19:48

autors

Ja atlases organizators izstāsta, ka cien. S.A. žūrijā uzaicināta kā cilvēks, kurš iepriekšējos konkursos līdzdarbojies dalībnieku fotosesijās, kas neietilpst viņas tiešajos darba pienākumos, turklāt var lepoties ar zināšanām un pieredzi, kas lieti noderētu pretendentu vērtēšanā, tad nedomāju, ka šeit būtiskākais ir akcentēt viņas darba vietu.
Šaubos, vai pati S.A., kas nenoliegšu šajā jomā ir daudz kompetentāka par mani, savā rakstā pie žūrijas pārstāvjiem liks tādus apzīmējumus, kas uz konkursu neattiecas - piemēram, Evita Bogdanova, konkursa organizatore un ABJC metodiķe, Roberts Gurskis, "Misters Alūksne", "Misters Foto" un LSPA students utt.

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 19:18

aklais

pieaicinātā eksperta Sandras Apines.
gribeetos dzirdeet skaidrojumu - eksperte kaadaa jomaa?

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 14:11

Skolu ziņas