Piedalās sulu paku spēlē 2

Pak sulu paku spēle www.istasula.lv, kuras mērķis ir izglītot un veicināt atkritumu šķirošanu otrreizējai pārstrādei. Šobrīd skolēni jau sakrājuši 7686 izlietotas sulu pakas. Kopumā Tetra Pak sulu paku spēlē iesaistījušies 4770 skolēni no 102 Latvijas skolām. Spēlē piedalās arī Ilzenes pamatskolas 2.klase  un Alūksnes novada vidisskola 9a klase.

Uzvarētāju komanda, kura sakrās un reģistrēs visvairāk sulu pakas un uzcels augstāko „virtuālo torni”, balvā iegūs privātu grupas Musiqq koncertu. Uz koncertu tiks uzaicinātas arī 4 komandas ar labākajiem rezultātiem. Ilzenes bērni jau uzcēluši 1.71 metrus augstu torni, savukārt Alūksnes vidusskolas jaunieši torņa augstumu pagaidām tur slepenībā.

Interaktīvā sulu paku krāšanas spēle ir viena no aktivitātēm, kas tiek īstenota Tetra Pak projekta Zaļais rudens ietvaros, un tajā aicinātas piedalīties visas Lietuvas, Igaunijas un Latvijas skolas.

Tetra Pak sulu paku spēles mērķis ir izglītot sabiedrību un veicināt atkritumu šķirošanu skolās. Tetra Pak sulu paku spēle norisināsies līdz 2011.gada 11.decembrim, un tās laikā klašu komandām būs uzdevums – sacensties savā starpā, sakrājot pēc iespējas vairāk sulu, nektāru un sulu dzērienu Tetra Pak iepakojumus.

Komentāri 2

Lai nu tā būtu, ka veicina atkritumu šķirošanu, nevis savu sulu pirkšanu.

pirms 9 gadiem, 2011.10.21 15:42

Skolu ziņas