Snovborda šovs būs vēl interesantāks 6

9.martā Alūksnē tiksies labākie Latvijas snovbordisti, lai cīnītos par Tempļa kalna kausu “slopestyle” disciplīnā. Snovborda sacensības Alūksnē kļuvušas par neatņemamu ziemas pasākumu un norisināsies jau ceturto reizi. Sacensību sākums – pulksten 19.00.

Pasākuma organizatori Oskars Keomeģis un Raimonds Lapacinskis no Alūksnes snovborda klubu “Sniega terapija” stāsta, ka pasākums šogad solās būt interesantāks nekā citus gadus. Ja citkārt dalībnieki sacentās “big air” disciplīnā, izpildot dažādus akrobātiskus lēcienus pa tramplīnu, tad šoreiz dalībnieki “slopestyle” disciplīnā izpildīs tehniski sarežģītus trikus lielā amplitūdā un izkoptu stilu pār dažādiem snovborda parka elementiem – tramplīniem un slaidiem. “Nebūs tikai tramplīns, bet vairāki elementi, kuros snovbordistiem izpausties. Izlēmām mainīt sacensību formātu, jo “slopestyle” disciplīna ir interesantāka gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Mēs gatavojam Latvijā lielāko pusrampu, kas ieinteresējusi un piesaistīs daudz dalībnieku,” klāsta O.Keomeģis. Lielākā pusrampa top pašu puišu rokām, savukārt citviet šādas rampas veido, izmantojot dārgu traktortehniku.

Precīzs dalībnieku skaits nav zināms, jo snovborda saime visu vienmēr dara pēdējā brīdī, arī ar pieteikšanos sacensībām ir tāpat. Zināms vien, ka Alūksnē plāno ierasties Kaspars Rums, kurš piedalījies Pasaules posmos snovbordā un uzstādījis Ginesa rekordu, lidojot vēja tunelī. “Nav arī zināms, vai piedalīsies paši alūksnieši. Tas atkarīgs no sacensību norises un organizācijas. Mēs vispirms veiksim organizatorisko darbu, taču, ja viss noritēs veiksmīgi un būs brīvs laiks, piedalīsimies arī paši,” teic R.Lapacinskis. Abi puiši sola, ka šoreiz pasākums būs skatītājiem interesantāks, jo varēs ne vien vērot sacensību laukumā notiekošo, bet arī piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos, saņemot balviņas. Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija, snovbordisti, kuru vārdi šobrīd vēl tiek turēti noslēpumā. Vērts pieminēt, ka labākie snovbordisti saņems naudas balvas ar kopējo vērtību 180 eiro. Organizatori saka paldies par atbalstu Alūksnes novada pašvaldībai, SIA “Verners un draugi”, SIA “Rūpe”, SIA “Dzintari RD”, “Gulces Gēns” un “Triecienspēks”. Organizatori informē, ka skatītāji šoreiz uz ezera stāvēt nedrīkstēs.


Komentāri 6

CV

Visi sarosās un dodas palūkot!!! Jābūt kaut kam interesantam...

pirms 7 gadiem, 2013.03.09 04:29

LABRĪT!!!

KAS TEICA KAD PASĀKUMS IR NOTICIS JAU?!:D

pirms 7 gadiem, 2013.03.05 19:58

...

njus , kaa tad gaaja, kur bildes ? Kaapeec AZ nav ievietojushas bildes no shii pasaakuma ?????

pirms 7 gadiem, 2013.03.04 22:46

Lai veicas, šī tiešām ir neatņemama ziemas pasākuma tradīcija Alūksnē! MALAČI organizatori!

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 15:36

Nu malači puiši, nosaukums arī iedvesmojošs - sniega terapija :)

pirms 7 gadiem, 2013.02.27 11:39

Skolu ziņas