Šodien Alūksnē snovborda šovs 8

Šodien Alūksnē jau ceturto reizi norisināsies snovborda šovs. Labākie snovbordisti no visas Latvijas sacentīsies par Tempļa kalna kausu “slopestyle” disciplīnā. Sacensību sākums – pulksten 19.00.

Piedalīsies pieredzējuši snovbordisti no Latvijas, skanēs mūzika dažādām gaumēm, būs atrakcijas, konkursi un pārsteigumu balvas, darbosies bufete un, protams, neizpaliks galvu reibinoši triki! Nesēdi mājās, piebiedrojies!” aicina pasākuma organizators Oskars Keomeģis no Alūksnes snovborda kluba “Sniegaterapija”. Labākie tiks noskaidroti veicot 4 lēcienus, no kuriem vērtēs 3 labākos. Dalībnieku izcīnītās vietas noteiks pēc iegūtās punktu summas. Labākie trīs saņems naudas balvas – 1.vietas ieguvējs 100 eiro vērtībā, 2.vietai tiks 50 eiro, bet 3.vietai – 30 eiro.

Organizatori arī atgādina, ka kā dalībniekiem, tā skatītājiem jāievēro organizatoru un tiesnešu dotie norādījumi, ierobežojuma un norādījuma zīmes. Nepieciešamības gadījumā medicīniskā palīdzība būs pieejama tiešā trases tuvumā.Sacensību laikā būs stingri aizliegts atrasties uz Alūksnes ezera ledus. Skatītājiem ar auto transportu pie sacensību vietas piebraukt nebūs atļauts. Pasākumu skatītāji var apmeklēt bez maksas.

Komentāri 8

snovbordists

Zinu, zinu-kultūras piemineklis, kuru nedrīkst sa***, bet turpina tomēr ***. Visas pussalas garumā stiepjas stāvā nogāze un uz līkā bērza pusi ir pietiekoši daudz vietas, kur varētu attīrīt trasei vietu un dome ar privātpartneriem sen jau varēja ierīkot normālu slēpošanas trasi. Tad nevajadzētu sūdzēties, ka jaunatne pilsētu demolē, vairākums pa kalanu dzīvotos un arī ģimenēm ar bērniem būtu vieta, kur saturīgi pavadīt brīvo laiku. Cerams, ka nākamā dome par to padomās.

pirms 7 gadiem, 2013.03.10 20:21

Dome gan piešķīra pieklājīgu summu šī pasākuma sarīkošanai:) Un malači klubi, kas darbojas, jo sporta aktivitātes brīvdienās notiek krietni daudz :)

pirms 7 gadiem, 2013.03.10 12:10

.

Ko lai dara, domei prioritarais ir hokejs, jo tur pasvaldibas policists bida lietas, lidz ar to savejais. Ka nedosi naudu savejam. Sitie puikas lai pasi par savu naudinu nemas ka mak. Puisiem un Raimondam izturibu un biezu macinu

pirms 7 gadiem, 2013.03.10 11:12

snovbordist! Esi kādreiz aizdomājies, ka uz visiem pauguriem nedrīkst būvēt, uzstādīt pacēlājus? Ir 'tāds jēdziens-aizsargājams dabas objekts!
Krieviem ir labs sakāmvārds: hočeš katatsa, umei i sanočki vozitj! (patīk vizināties, māki arī ragaviņas vilkt)

pirms 7 gadiem, 2013.03.10 06:22

arī apmeklētājs

Un tās nozēlojamās balvas pie pašvaldības budžeta 14 miljoni gadā!!! Būtu vismaz tās abas resnās pakaļas un Veļķeris pastrādājuši ar uzņēmējiem - sponsoriem. Jaunajai domei ar steigu jāmaina tie aizsēdējušies kadri.

pirms 7 gadiem, 2013.03.10 01:08

apmeklētājs.

Puiši malači liels prieks ka jaunatne kaut vēl ko doma .Tikai ir skumīgi ka par to nedomā mūsu kungi.Ka jābrauc kaut kur ar koriem piešķir tukstošus,bet te dzirdēju ka ir iedalīta neliela summa.Kauns,kauns un kauns.Puiši turaties.

pirms 7 gadiem, 2013.03.09 21:00

snovbordists

Kāds tur šovs, ja neviens nevar parūpēties par elementāru pacēlāju vai uzvelkošo lentu, visiem ar kājām jāstampā tai kalnā. Dome gadiem par jaunatni nedomā.

pirms 7 gadiem, 2013.03.09 19:16

Skolu ziņas