Turpinās Alūksnes novada foto un videoklipu konkurss jauniešiem 1

Vēl līdz 15. aprīlim jaunieši var piedalīties fotogrāfiju un videoklipu konkursā „Mans Alūksnes novads”, ko organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centru, Izglītības pārvaldi un Tūrisma informācijas centru.

Jauni cilvēki vecumā līdz 30 gadiem tiek aicināti iesniegt fotogrāfijas un videoklipus par Alūksnes novadu. Iesniegtajiem darbiem jāraksturo Alūksnes novads un tā sabiedriskās aktivitātes, aptverot kādu no šīm tēmām: novada kultūrvēsturiskie objekti, novads visos gadalaikos, tūrisms, aktīvā atpūta un sports Alūksnes novadā, novada kultūras, sporta un izklaides pasākumi, kā arī var tikt atspoguļoti inscenēti notikumi.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka norāda, ka konkursam iesniegtos darbus vērtēs žūrija, atlasot labākos fotoattēlus, kas būs apskatāmi izstādē, un labākos videoklipus, ko varēs redzēt Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Fotogrāfiju konkursa pirmo trīs vietu ieguvēji, kā arī labākā videoklipa autors konkursa noslēgumā saņems naudas balvas, foto izstādes atklāšanas pasākuma laikā pēc skatītāju balsojuma tiks noteikts arī Skatītāju simpātijas balvas ieguvējs.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu interesi par foto un video mākslu kā labu brīvā laika pavadīšanas veidu, kā arī no iesniegtajiem darbiem izvēlēties mākslinieciski kvalitatīvas fotogrāfijas un videoklipus, kas no jauniešu skatupunkta raksturotu Alūksnes novadu un būtu izmantojami dažādiem pašvaldības prezentācijas materiāliem un pasākumiem.

Darbus konkursam var iesniegt līdz šī gada 15.aprīļa pulksten 17.00 Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā Pils ielā 74, Alūksnē.

Ar konkursa nolikumu lūdzam iepazīties Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā Pils ielā 74, Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv un Alūksnes Bērnu un jauniešu centra mājas lapā www.abjc.lv, elektroniski to var saņemt, sūtot pieprasījumu uz adresi [email protected].

Komentāri 1

Skolu ziņas