Uz Latvijas finālu dosies Strautiņu pamatskolas komanda 5

Ar Strautiņu pamatskolas komandas “Strauti 1” uzvaru otrdien Apē noslēdzās Jauno satiksmes dalībnieku forums Alūksnes un Apes novadu pusaudžiem. 12 komandu konkurencē tieši viņi ieguva ceļazīmi uz Latvijas fināla sacensībām.

Strautiņu pamatskolas kontā jau ir vairākas uzvaras un tieši šī pati komanda guva uzvaru arī pērnā gada Alūksnes un Apes novadu forumā. Komandā startēja Lāsma Ludviga, Ieva Krēsliņa, Elīna Uvārova, Kārlis Ludvigs, Kristaps Nikolajenko un Rainers Zvirbulis. Komandas skolotāja Tija Āboliņa atklāj, ka nekāda noslēpuma vai veiksmes formulas nav. “Tas ir tikai darbs, veiksmes šeit nav. Vai nu zini ceļu satiksmes noteikumus vai nē,” stāsta T.Āboliņa.

Pavisam nedaudz līdz uzvarai pietrūka D.Ozoliņa Apes vidusskolas komandai “Spicie piecīši” (Samanta Virse, Signe Jansone, Linda Laurova, Regnārs Gabranovs, Renārs Karro, Roberts Voropajevs) kas ierindojās 2.vietā, bet trešie labākie – Alūksnes pilsētas sākumskolas 5.c klases komanda (Elīna Strazda, Marta Bērziņa, Inta Umure, Mairis Kļava, Oskars Krūmiņš, Roberts Apinis).

Par iespēju būt labākajiem cīnījās septiņas Alūksnes pilsētas sākumskolas komandas, trīs D.Ozoliņa Apes vidusskolas komandas un divas Strautiņu pamatskolas komandas, bet 18 jaunie velosipēdisti startēja individuālajā konkurencē. Ikviens no dalībniekiem veica piecus uzdevumus - brauca divas šķēršļu trases un atbildēja uz teorētiskiem jautājumiem par ceļu satiksmes noteikumiem, pirmās palīdzības sniegšanu un velosipēda tehnisko uzbūvi. Pēc sacensībām ikvienam bija iespēja iegūt arī velosipēda vadītāja apliecību.

Lai gan sacensību dalībnieku pulks ar katru reizi paliek lielāks, skolu pārstāvniecība sarūk. “Šogad ir trīs skolas. Grūti izskaidrot kāpēc tik maz. Tur, kur ir šie aktīvie skolotāji, tur arī ir pat vairākas komandas,” norāda tiesnešu komandas vadītāja Līga Vilciņa un piebilda, ka sacensības noteikti sevi nav izsmēlušas un riteņbraukšanas sacensībās 10 – 12 gadus veciem bērniem noteikti notiks arī nākošgad.

Vairāk foto šeit .

Komentāri 5

psss

Tas nav godigi jo gkatru gadu vini uzvar tikai taapeckad viniem ir papildstundas bet piemeram dazas skolas jau nevar atlauties veel ritenbrauksanas stundas man skiet tas ir riktigi negodigi kad Strautini vienmeer un katru gadu uzvar man skeit viniem jaizliedz piedalities sajaas sacensibaas jo tas nu nepavisam nav godigi....

pirms 10 gadiem, 2011.05.01 20:22

alūksniete-kolēģe

MAlacis Tija! Visu cieņu! Prieks, ka ir tik apņēmīgi un darboties griboši skolotāji!

pirms 10 gadiem, 2011.04.26 23:10

smējējam

Pasmejies labāk par sevi, murgainais! Visu cieņu skolotājai, kurai gadiem izdodas sagatavot Strautiņu skolas komandu tā, lai uzvarētu novadā ( iepriekš rajonā)un veiksmīgi startētu valsts sacensībās!

pirms 10 gadiem, 2011.04.26 18:24

Smiekli nāk par to Strautiņu skolu! :D
kaut kāda murgaina skolotāja.

pirms 10 gadiem, 2011.04.26 16:55

nepiekrītu

Tas nav tiesa, jeb kuram skolotājam ir tiesības kopa ar komadu piedalīties sacensības. Lieli malači prieks par lauku skolinam,kas tiešām cenšās.

pirms 5 gadiem, 2016.05.19 20:18

Skolu ziņas