Var pieteikties OKartes jauno talantu programmai

Vēl līdz 16.decembrim iespējams pieteikties OKartes Talantu programmā „Izglītības un zinātne”. Tā ir iespēja saņemt finansiālu atbalstu talantīgiem jauniešiem vecumā no 10 - 20 gadiem, lai veicinātu savu izaugsmi izglītībā vai zinātnē. Kopējais šīs kārtas balvu fonds – 10 000 latu. 

Līdz šim saņemti pieteikumi, kas saistīti ar iespēju padziļināti apgūt atsevišķus eksakto zinātņu priekšmetus, piemēram, fiziku, ķīmiju un bioloģiju. Tostarp saņemts pieteikums interešu pulciņa izveidei, kas plāno nodarboties ar sadzīves ķīmijas eksperimentiem.

Latvijas Mobilais Telefons kā viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem aicina jauniešus pieteikties atbalsta stipendiju konkursam un saņemt finansiālu atbalstu savai izaugsmei. Pretendentiem nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, sagatavot motivācijas vēstuli un pamatojumu, kāda mērķa īstenošanai nepieciešams finansiālais atbalsts. Savus pieteikumus pretendenti var iesniegt līdz 16.decembrim elektroniski aizpildot anketu un pievienojot informāciju www.okartestalanti.lv.

Skolu ziņas