Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola – 2013” 2.vietā - Strautiņu pamatskola

Ipašā pasākumā tika sveikti konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola – 2013” skolotāji, kuru pārstāvētās skolas ierindojušās šā konkursa pirmajā divdesmitniekā. Par to informē CSDD Sabiedrisko attiecību daļa.

Jau vēstīts, ka martā apkopoti CSDD ikgadējā konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola – 2013” rezultāti: 1.vietā – Popes pamatskola (172,30 punkti), 2.vietā – Strautiņu pamatskola (162,69), 3.vietā – Rucavas pamatskola (147,44 punkti).

Aizvadītajā sezonā līderos izvirzījušās 20skolas, kuru skolēni vairāku gadu garumā sevi apliecinājuši kā zinošus ceļu satiksmes noteikumu pārzinātājus un CSDD sacensību dalībniekus, tanī skaitā arī jaunieši no Strautiņu pamatskolas.

Pasākumā skolotāji varēja arī iepazīties ar CSDD sagatavotajiem satiksmes drošības izglītības materiāliem, kā arī pārrunāt jautājumus, lai Latvijā pilnveidotu satiksmes noteikumu mācīšanu un mācīšanos.

Konkursa „Labākā CSDD satiksmes drošības skola” rezultātus veido divu CSDD sacensību skolēniem – „Jauno satiksmes dalībnieku forums” un „Gribu būt mobils!”, rezultāti. Kopējos rezultātos tika ņemti vērā skolēnu sasniegumi (kvalitatīvie rezultāti) abos konkursos, kā arī skolu iesaiste un aktivitāte (kvantitatīvie rezultāti).

Kopumā iepriekšējā sezonā CSDD sacensībās piedalījās 195 izglītības iestādes.

aluksniesiem.lv